Проривні інновації PURINA®

Проривні інновації PURINA®

PURINA® постійно розвиває та вдосконалює способи, якими можна допомогти домашнім тваринам жити здоровіше, щасливіше та довше. Протягом понад 85 років компанія була одним з піонерів у науковому прогресі в галузі догляду за домашніми тваринами та харчуванням тварин. Наша експертна група з понад 400 дієтологів, вчених, ветеринарів та спеціалістів з поведінки тварин працює над великою кількістю ініціатив у чотирьох великих центрах у Європі та США. Кінцевою метою нашої роботи є покращення в цілому здоров'я та благополуччя вашого домашнього улюбленця.

Ось лише декілька прикладів того, як саме ми допомагаємо це здійснити:

Розуміння важливості стану організму

Висновки, що їх було отримано за підсумками знакового 14-річного дослідження, проведеного ветеринарами та вченими PURINA®, засвідчили, що собаки, які харчуються правильно, не мали надмірної ваги і не були занадто худими, жили довше і були здоровішими за своїх однолітків. Як наслідок, наша збалансована харчова суміш для собак та котів, а також рекомендації щодо їхнього харчування призначена для того, щоб допомогти підтримувати ідеальну вагу вашого домашнього улюбленця, забезпечуючи важливі поживні речовини для захисту загального здоров'я та благополуччя. Система здоров'я тіла, яку було розроблено за висновками даного дослідження, тепер використовується ветеринарами, щоб об'єктивно і точно оцінити стан організму котів і собак, допомагаючи їхнім власникам краще розуміти здоров'я своїх домашніх улюбленців. Ви можете оцінити стан здоров’я свого домашнього улюбленця за допомогою нашої Інструкції з утримання собак і котів.

Інновації у харчуванні котів

Результати досліджень, проведених PURINA®, виявили нові факти, пов’язані з процесом старіння котів. Дослідження довели, що коти, які харчуються спеціально створеним кормом, що містить LONGEVIS® (містить антиоксиданти, вітамін Е і бета-каротин, природні пребіотики та суміш жирних кислот Омега-3 та Омега-6), жили до одного року довше, ніж коти, яких годували звичайним кормом для котів. Ось чому PURINA® додала LONGEVIS® як найважливіший харчовий інгредієнт до корму PRO PLAN® Adult 7+ для старших котів.

OPTIRENAL® - унікальний препарат, що сприяє здоров’ю нирок, і виводить корми PRO PLAN® на найвищий рівень якості у харчуванні котів.

Препарат OPTIRENAL®, з комбінацією різноманітних інгредієнтів, включаючи амінокислоти, незамінні жирні кислоти та антиоксиданти, застосовується при виготовленні низки кормів PRO PLAN® з урахуванням специфічних потреб дорослих, стерилізованих, чутливих та домашніх котів.

PURINA® нещодавно випустила на ринок корми PRO PLAN® DERMA PLUS, із запатентованою формулою, щодо якої доведено, що вона підтримує здоров’я шкіри та гарний стан шерсті. Продукт призначено для контролю за станом шерстяного покрову, і до того ж він сприяє безпечному та м'якому проходженню шерсті через cтравохід, допомагаючи обмежити випадіння шерсті

Міжнародна спільнота ветеринарної медицини для котів (ISFM International Society of Feline Medicine) визнала визначний внесок PURINA® в благополуччя котів.

Інновації в харчуванні собак

PURINA® запровадила запатентовану суміш ANTI-AGE, яка містить речовини, що цілеспрямовано впливають на нейронні зв’язки. Доведено, що це призводить до поліпшення пізнавальної функції у старших собак, як це було виявлено під час вивчення ефективності кормів PRO PLAN® SENIOR Original.

Ветеринари та дієтологи PURINA®розробили корми PRO PLAN® Puppy з додаванням інгредієнтів OPTISTART®, що допомагають подолати проблеми з імунітетом і забезпечують цуценятам харчування, вкрай необхідне для найкращого початку життя. OPTISTART® містить ДНК, що зазвичай присутня в материнському молоці та є вкрай важливою для розвитку мозку та зору. Доведено, що OPTISTART® допомагає підтримувати як локальний, так і загальний імунітет і допомагає стабілізувати мікрофлору в кишечнику.

Експерти PURINA® також розробили та запатентували інноваційні формули для великих порід собак, адаптовані для задоволення їхніх індивідуальних харчових та енергетичних потреб, виходячи з форми тіла. Це нововведення використовується у нашому проекті PRO PLAN® Puppy та Adult Large Breed Athletic and Robust, який забезпечує всі необхідні поживні речовини для розвитку та життя вашого великого активного собаки.

Інновації у схудненні

PURINA® першою застосувала високий вміст білків для збереження м'язової маси тіла для ефективного схуднення собак та котів з ожирінням. Ми також були першими, хто використав низькомолекулярну білкову дієту для діагностики та лікування клінічних ознак харчової алергії.

Ветеринарна підтримка інновацій

Фахівці PURINA® розробили низку ветеринарних стандартів для дієт, призначених як для собак, так і для котів, щоб допомогти ветеринару за допомогою харчування регулювати або підтримувати комплексне лікування конкретних захворювань як "виключною терапією", або в якості складової загального лікування. PURINA® були першими, хто створив клінічне дозування поживних речовин для зниження потреб інсуліну у котів з діабетом. Корми PURINA® PROPLAN® Veterinary Diets DM Diabetes Management® можна придбати за рекомендацією ветеринара.

Фахівці PURINA® також розробили FORTIFLORA®, пробіотичну харчову добавку для котів та собак. Її можна придбати за рекомендацією ветеринара. Доведено, що добавка FORTIFLORA® сприяє здоров'ю і збалансованій роботі кишечника та допомагає підтримувати імунну систему вашого домашнього улюбленця. Також було клінічно доведено, що вона знижує метеоризм у собак!

  • Містить спеціальний штам пробіотика, який пропонує лише PURINA®, щодо якого доведено, що він сприяє здоров'ю та збалансованій роботі кишечника
  • Містить гарантовану кількість активних живих культур
  • Сприяє здоров’ю імунної системи

Ми завжди у пошуку наступних проривних відкриттів і ніколи не припинимо намагатися розповсюджувати наше розуміння науки про харчування тварин. Ми прагнемо сприяти інноваціям в ветеринарній науці щодо харчових продуктів, маючи на меті постійно покращувати будь-який аспект благополуччя у ваших улюбленців, щоб допомогти їм залишатись щасливими та здоровими.