Тварини в офісах PURINA®

Тварини в офісах PURINA®

Домашні тварини дуже позитивно впливають на наше психічне та фізичне здоров'я та благополуччя. Не лише вдома, а й в офісі - на домашніх улюбленців, їхніх власників та їхніх колег.

Згідно з дослідженням, проведеним у Вірджинському університеті 2012 року * *, працівники, у яких в офісі були присутні собаки, зазвичай, були менш напруженими після робочого дня, ніж ті, у кого на робочих місцях собак не було. Дослідження також виявило, що присутність собак підвищує моральний дух і знижує рівень стресу, незалежно від того, чи мають люди можливість спілкуватися з власними або чужими домашніми тваринами. Що краще працівник почувається у повсякденному житті, то більше він може залишатися сконцентрованим та працювати якісно. На додаток до цих визнаних переваг для здоров'я, домашні тварини в офісах також:

Підвищують продуктивність та надихають. Наявність домашніх тварин поблизу може допомогти працівнику розслабитись та відчути радість - робота стане приємнішою.

Підвищують рівень задоволеності роботою: у PURINA® опитування співробітників свідчать, що присутність тварин на робочому місці є важливою перевагою, і компанія також вважає, що це допомагає утримувати працівників.

Заохочують співробітників до співпраці: домашні тварини додають ще один рівень взаємодії між колегами, тобто неактивні співробітники можуть стати більш зацікавленими, коли спілкуються з колегами про своїх домашніх улюбленців.

Сприяють корисному відпочинку: власники собак, зазвичай, під час свої перерви гуляють та доглядають за своїми собаками, що тримає їх в тонусі. Навіть просто кілька хвилин гри з домашнім улюбленцем може допомогти перезавантажити мозок та знизити рівень стресу.

Допомагають досягнути балансу між роботою та особистим життям: для багатьох людей домашні тварини є значущою частиною їхнього життя. Компанії, які заохочують до присутності домашніх тварин на робочому місці, демонструють, що вони піклуються про своїх працівників та прагнуть допомогти досягти балансу між роботою та особистим життям.

Ми захоплюємося нашими домашніми улюбленцями, і докладаємо багато зусиль для того, щоб офіси компанії “Nestlé Purina” по всій Європі були максимально пристосованими для перебування домашніх тварин. У багатьох наших офісах присутність чотириногих друзів є звичайним явищем.

Ми віримо, що людям та домашнім тваринам краще разом, і домашні улюбленці в офісі - це демонстрація нашої пристрасті до домашніх тварин та цінностей PURINA®, які ми всі поділяємо.