PURINA® PRO PLAN®

ОПТИМАЛЬНЕ ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ ЧУДОВОГО ЖИТТЯ

Ми всі хочемо, щоб наші собаки насолоджувалися кожним моментом їхнього життя: чи то прогулюючись під дощем, чи затишно згорнувшись калачиком у родинному колі. Озброївшись науковим досвідом, Purina® PROPLAN® допомагає власникам собак забезпечити своїм улюбленцям якнайкраще харчування. Ми переконані, що харчування – це не тільки основа міцного здоров’я, а й відправна точка для щасливого життя.

Для нас покращення харчування Вашого собаки є справою цілого життя!

ВДОСКОНАЛЕННЯ ЖИТТЯ ЗА ДОПОМОГОЮ НАУКИ ВПРОДОВЖ БІЛЬШ НІЖ 85 РОКІВ

Purina® PROP LAN® має вагому наукову спадщину. Все завдяки тому, що ми – частина торгової марки Purina®, яка є дослідником у галузі харчування для собак вже понад 85 років. На сьогодні команда Purina® об’єднує дієтологів, науковців у сфері продуктів харчування, ветеринарів та зоопсихологів, серед заслуг яких є величезна кількість відкриттів в області здоров’я та харчування для собак.

Раціони Purina® Pro Plan® були створені з використанням результатів досліджень компанії Purina®, направлених на розробку асортименту раціонів, які підійшли б кожному собаці. Наприклад, на створення лінійки OPTISTART® нас надихнуло відкриття нових методів підвищення імунітету у цуценят. Для нас покращення харчування Вашого собаки є справою цілого життя. Як щасливі власники собак, ми завжди віддано працюватимемо над інноваціями та пошуком нових шляхів, щоб зробити життя цих тварин якомога щасливішим.

Наші особливості

ЯКІСТЬ ХОВАЄТЬСЯ У ДРІБНИЦЯХ

Ми переконані, що, коли йдеться про догляд за Вашим собакою, не можна проґавити жодної дрібниці. Якість та безпечність інгредієнтів – це найвищий пріоритет для Purina® ROPLAN®, що не підлягає жодному обговоренню.

НАУКОВО ДОВЕДЕНА КОРИСТЬ

Все, що ми робимо, ми робимо з дуже простою метою: допомогти покращити життя собак та їхніх власників, а наша нова розробка – Purina® PRO PLAN® OPTINUTRITION приносить науково доведену користь. Всі до єдиного інгредієнти та кількість поживних речовин
були підібрані з метою принести необхідну користь для здоров’я собаки.

ВАЖЛИВІ НАУКОВІ ЗНАННЯ

Завдяки організації Досліджень та Розробок у галузі харчування для собак, ми невпинно продовжуємо пошук нових революційних шляхів, щоб допомагати власникам собак та їхнім улюбленцям. Саме тому наші новаторські відкриття визнаються міжнародною науковою
спільнотою та публікуються у відомих престижних журналах.

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НЕОБХІДНИМИ ПОЖИВНИМИ РЕЧОВИНАМИ

Приготовані за оптимальною процедурою для насичення корму необхідними поживними речовинами з використанням нашої власної технології Purina®, яка дбає не лише про смак, а й про поживність раціонів, PRO PLAN® бере найкраще з наших інгредієнтів, щоб принести довготривалу користь здоров’ю Вашого собаки

Кожен раціон в лінійці PURINA® PRO PLAN® підсилюється додатковими комплексами поживних речовин, які спеціально підібрані в залежності від етапу життя вашого собаки – від підтримки імунітету, поки він ще є цуценям, до сприяння його розумовій діяльності у старші роки:

Комплекс OPTISTART® допомагає зміцнити імунну систему собак. Він містить молозиво, багате на природні антитіла та інші біологічно активні сполуки. Це допомагає стимулювати імунну систему цуценяти та посилювати здоров’я його кишкового тракту, зменшуючи ризик розвитку інфекцій та розлади шлунку.

Комплекс OPTINUTRITION® спеціально розроблений для сприяння загальному здоров’ю дорослого собаки та підтримки його найкращого стану.

Комплекс OPTIDIGEST® спеціально розроблений для сприяння здоров’ю травлення собак з чутливим травленням та покращення їх щоденного самопочуття.

Комплекс OPTIDERMA® - комбінація поживних речовин, які допомагають мінімізувати шкірні реакції, пов’язані з чутливістю до їжі, а також підтримувати здоров’я шкіри та красу шерсті. Створений для собак схильних до алергії.