PURINA® VETERINARY DIETS®

Лінійка раціонів Pro Plan Veterinary Diets для котів від Purina®

Ми створили дієтичні корми PURINA® PRO PLAN® Veterinary Diets не є зареєстрованою ТМ в Україні, базуючись на висновках багаторічних наукових досліджень відповідно до найсучасніших тенденцій у галузі ветеринарії та клінічного харчування.

Вологі та сухі корми виготовляються за найновітнішими технологіями. Вони довели свою ефективність у харчуванні котів та собак будь-якого віку та стану. Кожен рецепт забезпечує оптимальний баланс поживних речовин для тварин з певними дієтичними потребами.

Всі рецепти спеціально розроблялися фахівцями-дієтологами, аби максимально відповідати вимогам власників домашніх тварин. Ви можете бути певними, що їжа вашого собаки або кота легко засвоюватиметься і забезпечуватиме оптимальний баланс життєво важливих поживних речовин, таких як білки, вітаміни та мінерали.

Дієтичні корми PURINA® PRO PLAN® Veterinary Diets розроблено для харчування котів і собак з особливими потребами. PURINA® PRO PLAN® Veterinary Diets Дієтичні корми слід використовувати під наглядом ветеринара.