PURINA® PRO PLAN®

Лінійка раціонів Pro Plan для котів від Purina®

Якість в деталях

Ми вважаємо, що не слід забувати про деталі, коли справа стосується догляду за вашим котом. Якість та безпека інгредієнтів — найвищий пріоритет для нас.

Науково доведені переваги

Раціони PURINA® PRO PLAN® створені фахівцями в області дієтології. Для створення вагомих науково доведених переваг були ретельно відібрані інгредієнти для забезпечення необхідного вмісту та належної якості поживних речовин в раціонах.

Найновіші дослідження

Наша команда об'єднує спеціалістів з різних дисциплін. Вони працюють разом, щоб забезпечити найновіші відкриття, які покращать життя котів та їх власників.

Якість інгредієнтів та безпека — найвищий пріоритет для нас, від якого ми ніколи не відмовимося.

Експертне харчування

Кожен кіт має різні харчові потреби, які змінюються на різних етапах його життя. Раціони в PURINA® PRO PLAN® створені експертами для того, щоб задовольнити потреби кота, які змінюються протягом його життя.

Застосовуючи передові досягнення науки, PURINA® PRO PLAN® використовує науково доведені переваги, що допомагають забезпечувати гарний стан кота впродовж всього життя від підтримання імунітету у кошенят до здоров'я нирок у дорослих котів.

Кожен раціон у лінійці PURINA® PRO PLAN® містить ретельно відібрані поживні речовини, які забезпечують значущі переваги для здоров’я:

pro-plan