Торгові марки для котів

Торгові марки для котів

Нехай ваші улюбленці будуть щасливими і здоровими

Понад 85 років фахового досвіду поєднано в лінійці кормів PURINA®. Тому ми пишаємося тим, що наші корми для домашніх улюбленців є одними з найвідоміших і найпопулярніших брендів України. Ми розуміємо, що не так багато речей є важливішими за здоров'я та щастя ваших улюбленців. Саме тому кожен з наших кормів було розроблено експертами PURINA® таким чином, щоб забезпечити вашим улюбленцям 100 % поживних речовин, яких вони потребують для того, щоб залишатися здоровими сьогодні і завтра.

Тут ви знайдете перелік наших брендів: натисніть на логотип, щоб отримати додаткову інформацію про конкретну марку.

Logo beyond
X

Ви знаєте, як зробити свого улюбленця щасливим, а Beyond знає як йому підтримувати здоров`я.
Cat Chow
X

Cat Chow

Корм Cat Chow® - це повнораціонне, збалансоване харчування для природньо дивовижного, здорового життя Вашого кота.

Cat Chow
Purina One
X

Purina One®

Асортимент PURINA ONE® пропонує високоякісне харчування для котів з різними потребами в залежності від їх способу життя та віку.

Purina one
Gourmet
X

GOURMET®

GOURMET® зробить все, щоб задовольнити вибагливий смак Вашої кішки і подарувати неперевершене гастрономічне задоволення кожного дня.

Gourmet
Friskies
X

Friskies

Продукти Friskies створені з урахуванням потреб котів для забезпечення правильного збалансованого смачного поживного харчування.

Friskies
FELIX®
X

FELIX®

Кожен знає FELIX – або кмітливого кота, саме такого як FELIX! Щоб задовольнити потреби вашого відчайдушного проказника, відкрийте для себе неперевершений асортимент корму для котів FELIX®; смачні раціони, які виглядають як страви, які ви могли би приготувати вдома з захоплюючими комбінаціями смаків для найкращого задоволення почуттів вашого кота та смачними сюрпризами, такими як ароматні шматочки желе чи соуси!

FELIX®
Official ProPlanLogo
X

PURINA® PRO PLAN®

В PURINA® PRO PLAN® ми впевнені в тому, що харчування є найкращою основою для довгого та здорового життя.

Використовуючи наукові знання, ми можемо допомогти вам усвідомити харчові потреби вашого кота, даючи експертну підтримку для кожного моменту і етапу його життя.

PURINA® PRO PLAN®
ProPlan_VetDiets_Logo_2020
X

PURINA® VETERINARY DIETS®

Дієтичні корми PURINA® PRO PLAN® Veterinary Diets - лінійка спеціалізованих кормів для собак та котів, які допомагають ветеринарам за допомогою харчування вирішувати безліч проблем котів та собак

PURINA® VETERINARY DIETS®