Наша історія

History

Ми впевнені, що коли люди та домашні тварини живуть разом, життя стає більш насиченим. Це розуміння було притаманне нашому бізнесу протягом усього часу його існування, від самого моменту виникнення бренду PURINA®, який створив Вільям Х. Данфорт ще 1904 року. Ця впевненість стала наріжним каменем всього, що ми робимо, та продуктів, які ми виробляємо по всьому світу.

PURINA®, якою вона є сьогодні в Європі - це об'єднання трьох потужних компаній з виробництва продуктів для домашніх тварин: PURINA, Spillers та Friskies. Кожна з них має свою багату історію і відіграла важливу роль у створенні PURINA® як світового лідера в сфері кормів для домашніх улюбленців. Хочете дізнатися більше? Скористайтеся вкладками нижче, щоб ознайомитись з унікальною історією кожного з брендів.

1829 р.

Джоел Спіллер створює компанію “Corn Factor and Dealer” в місті Бриджвотер, Сомерсет.

1840 р.

Джоел Спіллер створює компанію “Corn Factor and Dealer“ в місті Бриджвотер, Сомерсет.

1856 р.

Компанія “Spiller і Co.” започатковує нове виробництво - пекарню в Кардіффі. Невздовзі тут починають виробляти перше печиво для собак.

1887 р.

Компанія “Spiller і Co.” стає акціонерним товариством.

1890 р.

Компанія “Spiller і Co.” об'єднується з брістольською “William Baker and Sons”. Таким чином утворюється компанія “Spillers і BAKERS”

1894 р.

Спільно з Джорджем Робінсоном та Вільямом Ендрюсом, Вільям Х. Данфорт засновує компанію “Robinson-Danforth Commission Company”. Разом вони починають виробництво кормів для сільськогосподарських тварин, змінюючи назву на “Ralston PURINA”

1907 р.

“Spillers and BAKERS” випускає обмежену партію “SHAPES” - різнокольорового печива для собак. Минуло вже 100 років, а бісквіти “SHAPES” досі на полицях магазинів!

1914 р.

28 липня оголошено початок Першої світової війни. На цей час компанія “Spillers” випускає 18 різновидів собачого печива на фабриках у Кардіффі, Брістолі, Лондоні, Ньюкаслі та Біркенхеді.

1920-ті рр.

“Carnation Corporation”, дочірня компанія “Friskies”, відкриває в Сіетлі, США, перший у світі дослідницький центр харчування собак.

1923 р.

Майже через сто років після заснування компанія “Spillers” продовжує стрімко зростати, створивши щонайменше сім дочірніх компаній станом на 1923 рік.

1926 р.

PURINA” створює перший у світі центр харчування та догляду за домашніми тваринами на сільськогосподарських підприємствах неподалік містечка Грей Саміт, штат Міссурі. Тут фахівці PURINA® могли створювати та випробовувати продукти харчування для тварин, щоб гарантувати, що вони не лише смачні, але й поживні. Сьогодні цей центр перетворився на “Nestlé PURINA® Pet Care Center” у північно-західній частині штату Міссурі. Компанія “Spillers” є офіційним постачальником кормів для собак для королівського двору, оскільки бренд отримав королівське схвалення для корму для собак.

1927 р.

Корм WINALOT® запускається як спеціалізоване харчування для хортів - паливо для "перемоги у багатьох" гонках! Одночасно компанія вирішує об'єднати та консолідувати свої суббренди, щоб перезапустити їх під новою назвою – “Spillers Limited”.

1930-ті рр.

Продажі кормів для сільськогосподарських тварин та домашніх улюбленців зростають. Корми WINALOT®, SHAPES® та SAVAL компанії "Spiners”, стають провідними брендами Великої Британії.

1939-1945 рр.

Протягом воєнного часу були введені певні обмеження - значно скорочено поставку борошна для собачого печива. Заборонено використовувати жерсть для консервів для котів та собак.

1948 р.

Компанія ”Friskies” виводить на ринок новий продукт для домашніх улюбленців ... перша лінійка консервованих вологих кормів для собак.

1950-ті рр.

Після успіху консервованих вологих кормів для собак, “Friskies” починає опікуватись і любителями котів та запускає першу лінійку консервів для котів.

1953 р.

Обмеження на борошно та інші зернові культури, нарешті скасовано, це призводить до нового сплеску на ринку хлібобулочних виробів та кормів для домашніх улюбленців. Внаслідок цього зростає і конкуренція на ринку.

1956 р

PURINA® започатковує нову еру, оскільки PURINA® Dog Chow® стає першим кормом, виготовленим з використанням екструзійної технології. Саме ця технологія й досі використовується для виробництва "шматочків" корму оригінальної форми.

1958 р.

Хвостаті улюбленці радо зустрічають BAKERS, оскільки компанія “Spillers” випускає перші в світі собачі м'ясні консерви - WAGALOT.

1960 р.

Компанія “Spillers” придбала “Spratts Patent Limited”, а разом з цим і провідний бренд BONIO® - оригінальне печиво для собак у формі кістки. Нові бренди PRIME та PRIZE незабаром стають складовими популярного бренду корму для котів TOP CAT, який продається по всій країні.

1963 р.

PURINA® відповідає на попит з боку все більшої кількості американських домашніх котів шляхом запуску нової лінійки кормів - Purina Cat Chow®.

1964 р.

Компанія “Spillers”, переобладнавши “Scottish Animal Products Ltd.”, втричі збільшує виробництво консервованих кормів завдяки новим консервним заводам у Баррхеді, Шотландія, та Мелоун, Північна Ірландія. Поглинання також призводить до появи в їхньому портфелі двох вже визнаних брендів - ARTHURS (раніше KATTOMEAT) та KENNOMEAT.

1969 р.

Це напружений рік для компанії “Spillers”. Вони не лише створили Центр харчових продуктів та відділення догляду за домашніми тваринами Spillers, вони також придбали компанію “Wright & amp, Company Ltd.”, придбання бренду печива " Wright’s ALL-IN-ONE " триває.

1972 р.

Ще два провідні бренди кормів для домашніх тварин додаються до складу Spillers – цього разу STAMINA для собак та PAWS для котів. Обидва придбано внаслідок поглинання “Stamina Foods”, дочірнього бренду компанії “Rank Hovis McDougall Ltd.”

1973 р.

Зрозумівшм, що маленькі собаки потребують окремого спеціального харчування, Friskies запускає бренд Mighty Dog - спеціально створену лінійку кормів для “компактних” собак.

1975 р.

Friskies завжди на крок попереду конкурентів і запускає GO-CAT® - перший у світі 100 % повноцінний та збалансований сухий корм для котів.

1979 р.

Компанія “Spillers” переходить на нові пасовища і переводить головний офіс до Нью-Мальдена, графство Суррей.

1980 р.

Групу компаній “Spillers” викуплено групою “Dalgety Group” за 72,5 мільйонів фунтів стерлінгів.

1985 р.

Компанія “Nestlé S.A.” поглинає корпорацію “Carnation”, в тому числі “Friskies Pet Food”. Разом вони вирішили зберегти назву “Friskies”, аби стати “Friskies Europe”.

1986 р.

Компанія “Ralston” продає PURINA® Mills, яка спеціалізувалась на кормах для тварин, аби зосередитись на кормах для собак та котів.

1987 р.

PURINA® розпочинає проривне 14-річне дослідження, яке науково довело, що підтримка собак в ідеальному фізичному стані за допомогою харчування допомагає їм довше залишатися здоровими. Цього ж самого року ПУРІНА® започатковує “Pets for People” (“Тварини для людей”) - спеціальний ресурс, що допомагає тваринам з притулку знайти нову оселю. Сьогодні “Pets for People” співпрацює приблизно з 6000 благодійними організаціями лише в США. Незабаром було започатковано Програму “Pets for Seniors” ("Домашні тварини для людей похилого віку"), що допомогло зменшити витрати на оформлення собаки в більш ніж 150 притулках для американців похилого віку

1990 р.

Новий рік і з ним нове придбання для “Friskies Europe”. Цього разу “ALPO Pet Foods” (США), бренд, представник якого, Лорн Грін, настільки вірив у власну продукцію, що навіть сам скуштував свій корм!

1993 р.

Компанію “Paragon Petcare” з виробничими потужностями у Франції, Німеччині та Нідерландах придбано компанією “BP Nutrition Ltd”. Таким чином до портфоліо компанії було додано бренд BETA® у Великій Британії, а також бренди DOKO та DOKAT в Європі

1995 р.

Група компаній “Dalgety” придбала європейський бізнес з виробництва кормів для домашніх тварин Quakers, в тому числі провідний бренд FELIX®

1998 р.

Майже через 170 років після свого створення Spillers Pet Foods об'єднує сили з Nestlé S.A., щоб стати однією з найбільших у світі компаній з догляду за домашніми тваринами.

1999 р.

Nestlé створює перший і єдиний у світі Центр дослідження ДНК собак, який допомагає провідним дослідникам розвивати роботу в галузі генетики собак.

2001 р.

12 грудня компанія “Nestlé” поглинає “Ralston Purina”, щоб стати “Nestlé PURINA Pet Care”, що сприяє кращому розповсюдження продуктів PURINA® по всьому світу – на радість домашніх улюбленців та їхніх власників!

2010 р.

Після кількох років підготовки нарешті відкривається Центр для проведення заходів PURINA®, призначений для розміщення найбільших виставок котів та собак, на внутрішньому виставковому просторі передбачено приміщення зі спортивним майданчиком з покриттям, понад 150 боксів для грумінгу та спеціальна ванна кімната для собак.