Кінг-чарльз-спанієль

King Charles Spaniel

Благородного вигляду, компактний кінг-чарльз-спанієль має міцну статуру з укороченими лініями тіла і довгу, шовковисту, пряму або трохи хвилясту шерсть. Шерсть буває чорно-підпалого; трикольорового (чорно-білий з підпалинами); бленгейм (білий з каштановим); і рубінового кольорів. Дорослий кінг-чарльз-спанієль має зріст приблизно 30–33 см і важить 3,6–6,3 кг.

 • Собака, який підходить для недосвідчених господарів
 • Потрібно елементарного дресирування
 • Enjoys gentle walks
 • Любить гуляти по годині на день
 • Small dog
 • Мінімальна слинотеча
 • Невиражена слинотеча
 • Негіпоалергенна порода
 • «Балакучий» і галасливий собака
 • Сторожовий пес. Гавкає та попереджає про небезпеку
 • Чудово ладнає з іншими домашніми тваринами
 • Прекрасний сімейний собака

Походження

Була проведена селекційна робота, яка дозволила вивести від рушничних собак таку мініатюрну породу, як той-спанієль, який став собакою-компаньйоном дам-аристократок. Саме від цього типу, якому вже не один вік, походить порода собак кінг-чарльз-спанієль. Його схрестили зі східними іграшковими породами, такими як мопс та японський хін. Він має великі очі, куполоподібний череп і приплющену морду, яка є характерною рисою іграшкових порід з Далекого Сходу. Авжеж, його найвідомішим шанувальником був король Карл II (Чарльз), на честь якого він і названий.

Риси характеру

Кінг-чарльз-спанієль — це ніжний, життєрадісний, люблячий і вдячний собака-компаньйон. Він може бути замкнутим із незнайомцями, але з друзями та родиною це дуже ласкавий собака. Він уживається з іншими собаками та домашніми тваринами і любить як старших, так і молодших. Але діти мають поводитися з ним обережно, оскільки через його розмір собаці дуже легко завдати травми.

Здоров'я

У деяких кінг-чарльз-спанієлів зустрічається сирингомієлія, тяжкий болючий неврологічний стан. Як і багато інших маленьких порід, кінг-чарльз-спанієль може страждати від ковзання колінної чашечки, а собаки з дуже пласкою мордою також можуть мати проблеми з диханням.

Вправи

Маленький кінг-чарльз не потребує багато повсякденного навантаження, і буде радий щоденній півгодинній прогулянці, хоча він готовий тренуватися більше, якщо ви дозволите. Вони люблять ігри зі своїми власниками, і це розумні собаки, яким також подобається тренуватися.

Харчування

Мініатюрні собаки мають швидкий метаболізм, а це означає, що вони дуже швидко спалюють енергію. При цьому через свої маленькі шлунки вони повинні їсти небагато, але часто. Для малих порід спеціально розробляється харчування з належними рівнями ключових поживних речовин і шматочками меншого розміру, які підходять для їхнього невеликого рота. Це також сприяє жуванню і покращує травлення.

Грумінг

Довга або середньої довжини шовковиста шерсть потребує грумінгу два-три рази на тиждень. Особливу увагу треба приділяти пачосам (довшій шерсті) на вухах, лапах і хвості, які будуть заплутуватися, якщо про них не дбати.

Найкращі породи собак для дітей

Хоча традиційно вважається, що багато собак добре ладять з дітьми, усім собакам і дітям потрібно вчитися тому, як спілкуватися і поважати один одного, щоб їм було безпечно разом. І навіть при такому вмінні собак і малих дітей ніколи не слід залишати разом без нагляду дорослих, які повинні завжди спостерігати за усіма їхніми контактами.

Dog

Чи підходить вам ця порода?

Усі собаки мають власні, унікальні риси характеру, але є певні інстинкти й особливості поведінки, з якими вони народжуються. Спробуйте наш Інструмент для підбору породи і дізнайтеся, яка порода собак найкраще підходить вашим уподобанням і способу життя. Якщо у вас і вашого собаки схожі вподобання, ви швидше за все щасливо житимете разом

На що слід зважати дал

Прийняття

Взяти собаку з притулку або агентства з опіки — це вчинок, що принесе надзвичайне моральне задоволення. Часто це означає дати собакам другий шанс у житті. Дуже багато тварин чекають на люблячу сім'ю, що стане їхнім домом. Надійні центри дуже ретельно слідкують за тим, щоб правильно підібрати відповідну собаку для людини. Працівники дізнаються все, що можуть, про собак, яких вони приймають. Також вони виділять час, щоб добре взнати вас, вашу сім'ю і ваш спосіб життя, перш ніж запропонують будь-якого зі своїх собак. Працівники з радістю допоможуть вам порадою і дадуть відповіді на будь-які ваші запитання, що можуть виникати у вас до і після того, як ви візьмете собаку. Натисніть тут [https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/finding-the-right-dog-for-me/adopting-a-dog], щоб отримати більше інформації.

Пошук правильного заводчика

Якщо ваше серце лежить до породистого цуценяти, найкращим рішенням буде знайти авторитетного заводчика. Зверніться в The Kennel Club [додати посилання] або до секретаря клубу собаківників, який може мати список доступних цуценят або допоможе вам знайти заводчиків у вашій місцевості. Намагайтесь обрати заводчика, який є учасником схеми довірених заводчиків Kennel Club. Відвідуйте собачі виставки, щоб особисто зустрічатися з заводчиками і запитуйте в них про наявність цуценят обраної вами породи.

Привітайте собаку у своєму домі

Незалежно від того, чи принесете додому крихітне цуценя чи візьмете дорослого собаку, це буде надзвичайно захопливий час для всіх. Поки ви чекаєте на прибуття, вам потрібно буде якось відволіктися. Якраз є декілька справ, які вам потрібно буде владнати.  Посилання на https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/welcoming-your-dog/welcoming-your-dog-home