Бультер'єр

Bull Terrier

Бультер'єр — це мускулистий собака міцної статури, з широкими грудьми. Представники цієї породи мають довгу, міцну голову у формі яйця з римським носом. Найбільш поширеним кольором для цієї породи є білий, часто з кольоровим забарвленням на голові або іноді на спині. Вони також можуть бути чорними, тигровими, рудими, палевими або трикольоровими. Дорослі собаки мають зріст приблизно 45 см і вагу 33 кг.

 • Я власник з величезним досвідом
 • Потрібно додаткового дресирування
 • Enjoys active walks
 • Любить гуляти по годині на день
 • Medium dog
 • Мінімальна слинотеча
 • Мінімальна слинотеча
 • Негіпоалергенна порода
 • Тихий собака
 • Сторожовий пес. Гавкає та попереджає про небезпеку
 • Може знадобитися навчання для проживання з іншими домашніми тваринами
 • Прекрасний сімейний собака

Походження

Виведений шляхом схрещування бульдога з тер'єром, цей собака призначався для боротьби до смерті в кривавому цькуванні биків. Зараз вони є одними з найпопулярніших собак у Великобританії, адже, як виявилося, це бездоганні собаки-охоронці. Порода мініатюрний бультер'єр існує стільки, скільки і стандартний, і була визнана Британським кінологічним клубом як окрема порода в 1939 році.

Риси характеру

Бультер'єри — доброзичливі собаки зі, здавалося б, чудовим почуттям гумору. Вони можуть бути впертими і не є ідеальними вихованцями для тих, хто заводить собаку вперше. Як правило, представники цієї породи спокійні, але слід пам'ятати, що їх спочатку виводили як бійцівських собак, і вони реагуватимуть, якщо їм кинути виклик. Але зазвичай вони не роблять першого кроку. Це дуже ласкаві собаки і люблять компанію, тому не рекомендується залишати їх на тривалий час на самоті, оскільки своїми міцними щелепами вони можуть завдати багато шкоди, якщо нудьгуватимуть.

Здоров'я

Глухота — найпоширеніша проблема у породи, яка найчастіше зустрічається у білих бультер'єрів. Собак краще обстежувати на глухоту з молодих років. Можуть виникнути спадкові захворювання нирок та серцеві хвороби, а також порівняно часто виникають проблеми зі шкірою.

Вправи

Бультер'єри — активна порода, яка вимагає неабияких фізичних вправ, як вільного бігу, так і бігу вздовж дороги. Тренуванням необхідно приділяти мінімум одну годину щодня, хоча ця порода із задоволенням позаймається більше!

Харчування

Дієта вашого собаки повинна мати правильний баланс з усіх головних груп поживних речовин і включати постійне забезпечення прісною водою. Крім цього, важливо регулярно оцінювати стан тіла, щоб перевірити, чи залишається ваш собака в ідеальній формі, а також не забувати годувати його принаймні двічі на день згідно з рекомендаціями щодо призначеної для нього їжі.

Грумінг

За шерстю породи бультер'єр легко доглядати. Грумінг їхньої короткої шерсті можна робити з допомогою гумової рукавиці для грумінгу приблизно раз на тиждень, щоб прибрати відмерлі волосини.

Найкращі породи собак для дітей

Хоча традиційно вважається, що багато собак добре ладять з дітьми, усім собакам і дітям потрібно вчитися тому, як спілкуватися і поважати один одного, щоб їм було безпечно разом. І навіть при такому вмінні собак і малих дітей ніколи не слід залишати разом без нагляду дорослих, які повинні завжди спостерігати за усіма їхніми контактами.

Dog

Чи підходить вам ця порода?

Усі собаки мають власні, унікальні риси характеру, але є певні інстинкти й особливості поведінки, з якими вони народжуються. Спробуйте наш Інструмент для підбору породи і дізнайтеся, яка порода собак найкраще підходить вашим уподобанням і способу життя. Якщо у вас і вашого собаки схожі вподобання, ви швидше за все щасливо житимете разом

На що слід зважати дал

Прийняття

Взяти собаку з притулку або агентства з опіки — це вчинок, що принесе надзвичайне моральне задоволення. Часто це означає дати собакам другий шанс у житті. Дуже багато тварин чекають на люблячу сім'ю, що стане їхнім домом. Надійні центри дуже ретельно слідкують за тим, щоб правильно підібрати відповідну собаку для людини. Працівники дізнаються все, що можуть, про собак, яких вони приймають. Також вони виділять час, щоб добре взнати вас, вашу сім'ю і ваш спосіб життя, перш ніж запропонують будь-якого зі своїх собак. Працівники з радістю допоможуть вам порадою і дадуть відповіді на будь-які ваші запитання, що можуть виникати у вас до і після того, як ви візьмете собаку. Натисніть тут [https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/finding-the-right-dog-for-me/adopting-a-dog], щоб отримати більше інформації.

Пошук правильного заводчика

Якщо ваше серце лежить до породистого цуценяти, найкращим рішенням буде знайти авторитетного заводчика. Зверніться в The Kennel Club [додати посилання] або до секретаря клубу собаківників, який може мати список доступних цуценят або допоможе вам знайти заводчиків у вашій місцевості. Намагайтесь обрати заводчика, який є учасником схеми довірених заводчиків Kennel Club. Відвідуйте собачі виставки, щоб особисто зустрічатися з заводчиками і запитуйте в них про наявність цуценят обраної вами породи.

Привітайте собаку у своєму домі

Незалежно від того, чи принесете додому крихітне цуценя чи візьмете дорослого собаку, це буде надзвичайно захопливий час для всіх. Поки ви чекаєте на прибуття, вам потрібно буде якось відволіктися. Якраз є декілька справ, які вам потрібно буде владнати.  Посилання на https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/welcoming-your-dog/welcoming-your-dog-home