ПОЗНАЙОМТЕ ЦУЦЕНЯ ІЗ ДОМАШНІМИ УЛЮБЛЕНЦЯМИ ЗІ СВОГО РАЙОНУ
ПОЗНАЙОМТЕ ЦУЦЕНЯ ІЗ ДОМАШНІМИ УЛЮБЛЕНЦЯМИ ЗІ СВОГО РАЙОНУ
ПОЗНАЙОМТЕ ЦУЦЕНЯ ІЗ ДОМАШНІМИ УЛЮБЛЕНЦЯМИ ЗІ СВОГО РАЙОНУ

ПОЗНАЙОМТЕ ЦУЦЕНЯ ІЗ ДОМАШНІМИ УЛЮБЛЕНЦЯМИ ЗІ СВОГО РАЙОНУ

ПОЗНАЙОМТЕ ЦУЦЕНЯ ІЗ ДОМАШНІМИ УЛЮБЛЕНЦЯМИ ЗІ СВОГО РАЙОНУ

Ваш район – комфортне місце для всієї родини, зокрема й для вашого домашнього улюбленця, адже там проходить усе його життя. Те саме стосується й ваших сусідів та їхніх цуценят. А який найкращий спосіб зав'язати дружні стосунки з місцевими жителями? Частіше гуляти зі своїм домашнім улюбленцем. Ви також можете зустріти своїх друзів, а ваше цуценя побачить багато нового й цікавого.

Ви, напевно, вже знаєте, що бути хорошим сусідом – це поважати чужу власність. Те ж саме стосується й улюбленого цуценяти. Нижче наведено кілька корисних порад, які допоможуть порозумітися з сусідами, коли ви гулятимете з собакою.

Тримайте цуценя якомога далі від приватної власності

Коли ви вигулюватимете цуценя, тримайте його якомога далі від приватної власності. Звісно, якщо сусід сам не запросить вас до себе.

Прибирайте за своїм улюбленцем

Коли цуценя сходить до туалету, швидко приберіть за ним, і ви не отримаєте зауважень від місцевих жителів. Якщо у вас є діти, доручіть цю роботу їм – вона може навчити їх відповідальності.

Слідкуйте за тим, щоб цуценя не забігло до чужого саду

Якщо улюбленець пробігатиме дуже близько до чужої огорожі, особливо якщо у вас цуценя великої породи, це може змусити сусідів понервувати. Тому наглядайте за улюбленцем, коли він не вдома.

Слідкуйте за гавканням

Якщо цуценя гавкає на вулиці, заведіть його в дім. Якщо він робить це в оселі, і ви не можете його контролювати, настав час для професійного дресирування. Як мінімум, це допоможе запобігти головного болю у вас та ваших сусідів.

Тримайте цуценя на повідку

Не дозволяйте своєму улюбленцю вільно бігати на відкритому повітрі – це може бути небезпечним і для нього, і, можливо, для інших тварин та людей у вашому районі. Навіть якщо ваше цуценя поводиться бездоганно, все ж таки в певних випадках краще тримати його на повідку, наприклад, коли йдете поруч з дорогою або якщо неподалік гуляють маленькі діти.

Слідкуйте за здоров'ям цуценяти

Підтримуйте чудове самопочуття свого домашнього улюбленця, годуючи його повнораціонним та збалансованим кормом для цуценят, наприклад PURINA® DOG CHOW® Puppy. Регулярно водіть його до ветеринарного лікаря, щоб вчасно робити всі щеплення, запобігати появі внутрішніх і зовнішніх паразитів і бути впевненими, що ваш улюбленець цілком здоровий.

Ідентифікація

Цуценя має носити нашийник з ідентифікаційною міткою. У деяких країнах навіть існує закон, що у собак, яким виповнилося 8 тижнів, повинен бути мікрочип.

Найголовніше, спілкуватися й отримувати задоволення! Якомога раніше познайомте свого улюбленця з місцевими цуценятами. Вирушайте на прогулянки з іншими власниками домашніх улюбленців з вашого району. Це чудовий спосіб познайомитися з сусідами, а ваше цуценя обов'язково отримає задоволення від перебування в компанії нових друзів.