Британська короткошерста

British Shorthair
Британська короткошерста — доволі велика порода, яку можна описати як приземкувату й кремезну. Багато ліній її тіла заокруглені — морда та щоки, вуха, очі й голова. Короткий широкий ніс над глибоким міцним підборіддям, глибока грудна клітина та короткий товстий хвіст — ці особливості надають вигляду британця сили та міцності. Коротке густе непухнасте хутро може мати понад 100 варіантів забарвлення та малюнків.
  • Грайливий і допитливий кіт
  • Дружнього, але незалежного.
  • Мовчазний кіт
  • Мені подобаються більш масивні породи.
  • Потребує грумінгу раз на тиждень
  • Негіпоалергенна порода
  • Моя кішка матиме обмежений доступ надвір
  • Може знадобитися деякий період освоєння, перш ніж жити з дітьми

Походження

Британська короткошерста кішка, безсумнівно, — найпопулярніша порода котів у Великій Британії. І хоча письмові записи про британську короткошерсту породу датуються лише початком сторіччя, ця порода існує вже сотні років. Таких котів завозили у великій кількості до Нового Світу, де вони мали значну популярність. Сучасне розмаїття забарвлень та малюнків на хутрі британської короткошерстої отримано шляхом селекції найкращих вуличних котів протягом 19 сторіччя, а також незмінно ретельного планування розведення.

 

Велика Британія

Особистість

Деякі люди вважають британських короткошерстих «лагідними гігантами» котячого світу. Вони люблять і прив'язуються до людей та інших тварин. Британські короткошерсті кішки не вимагають постійної уваги людини. Вони тихіші за своїх орієнтальних собратів і не мають тої надлишкової допитливості, через яку орієнтали так часто потрапляють у халепу!

Здоров'я

Загалом британські короткошерсті кішки — це здорова порода без якихось особливих проблем. Як відомо, у минулому їх схрещували з персидськими кішками, тому існує незначний шанс розвитку полікістозної хвороби нирок. Це захворювання призводить до проблем із нирками через утворення кіст або отворів, які прогресивно зростають. Існує спеціальний генетичний тест на ризик полікістозу, тому варто запитати в заводчиків щодо статусу їхніх котів: справжні спеціалісти мусять знати про нього.

Харчування

Будь-яка кішка має власні унікальні уподобання щодо їжі, у кожної є певні улюблені продукти й ті, що їй не подобаються. Коти — м'ясоїдні, і кожному з них потрібно отримувати з їжі набір із 41 визначеної поживної речовини. Співвідношення цих поживних речовин відрізняється залежно від віку, способу життя й загального стану здоров'я. Тому не дивно, що енергійному кошеняті потрібен інший баланс речовин у раціоні, ніж менш активному дорослому коту. Слід також пам'ятати: щоб підтримувати ідеальну фізичну форму кішки, їй необхідно давати належну кількість їжі, визначену згідно з рекомендаціями щодо годування. Також слід враховувати особисті смаки тварини щодо складу сухого чи вологого корму.

Грумінг

Британська короткошерста кішка не потребує багато грумінгу. І саме це одна з причин, чому порода стала настільки популярною в останньому столітті. Шерсть коротка і щільна. Кішка легко сама може доглядати за нею. Як і для всіх кішок, рекомендуються регулярна вакцинація і боротьба з паразитами.

Найкращі породи кішок для дітей

Хоча ця порода не є широко визнаною як одна з найкращих порід для дітей, усі кішки є різними, і за умови належного освоєння вона зможе жити з дітьми.

Cat

Ця порода кішок вам підходить?

Усі кішки мають власні, унікальні риси характеру, але є певні інстинкти й особливості поведінки, з якими вони народжуються. Спробуйте наш Інструмент для підбору породи і дізнайтеся, яка порода кішок найкраще підходить вашим уподобанням і способу життя. Якщо у вас і вашої кішки схожі вподобання, ви швидше за все щасливо житимете разом

На що слід зважати далі

Прийняття

Взяти кішку з притулку і дати їй другий шанс у житті — це вчинок, що принесе надзвичайне моральне задоволення. Дуже багато кішок чекають на дім, де їх любитимуть. Кожна кішка має свою історію і багато з них втратили свій перший дім не зі своєї вини. Вони залюбки стануть частиною вашої сім'ї. Надійні центри дуже ретельно слідкують за тим, щоб правильно підібрати відповідну кішку для людини. Працівники з радістю допоможуть вам порадою і дадуть відповіді на будь-які ваші запитання.

Пошук правильного заводчика

Якщо ваше серце лежить до породистої кішки, найкращим рішенням буде знайти авторитетного заводчика. Головна перевага покупки породистого кошеняти або кішки полягає в тому, що ви досить добре знатимете, як вони будуть виглядати і які риси, ймовірно, матимуть.Зверніться до ветеринара, щоб дізнатися про інфекційні захворювання, генетичні схильності і про догляд, який потрібен котам. Так ви в повній мірі підготуєтеся, щоб з радістю привітати кота у своєму домі.

Привітайте кота у своєму домі

Коли ви знаєте, що ваше нове кошеня або доросла кішка з дня на день з'явиться у вашому домі, звичайно, ви будете хвилюватися. В останні дні перед появою тварини буде багато справ [https://www.purina.co.uk/cats/getting-a-new-cat/welcoming-your-new-cat/welcoming-your-cat-home], які потрібно зробити.