Австралійська димчаста

Australian Mist

Австралійські димчасті кішки — це короткошерста порода середнього розміру з круглою головою і великими виразними очима різних відтінків зеленого. У вигляді австралійських димчастих кішок немає нічого надзвичайного: вони середньої статури з привітним виразом мордочки. Хутро блідого відтінку з незначним тикінгом, який надає йому димчастого вигляду. Шерсть забарвлена невеликими плямками або мармуровими малюнками, причому на лапах і хвості вони виглядають як кола та поперечні смужки, а на морді — як поздовжні смужки. Австралійські димчасті кішки бувають семи кольорів: коричневого, блакитного, шоколадного, лілового, карамельного, золотистого та персикового.

  • Грайливий і допитливий кіт
  • Дружнього, але незалежного.
  • Не дуже галаслива кішка
  • Я б хотів кішку середньої статури.
  • Потребує грумінгу раз на тиждень
  • Негіпоалергенна порода
  • Моя кішка матиме обмежений доступ надвір
  • Може знадобитися деякий період освоєння, перш ніж жити з дітьми

Походження

Австралійська димчаста кішка — це короткошерста порода, виведена в Австралії в 1970-х роках шляхом схрещення бурманської, абіссінської та домашньої короткошерстої кішки з метою отримання плямистого хутра. Тому спочатку цю породу називали плямисто-димчаста. Порода австралійських димчастих кішок розвивалась, і на хутрі з'являлись нові малюнки, включаючи мармурові, тому в 1998 році назву змінили на австралійську димчасту. Наразі у Великій Британії та Європі представників цієї породи небагато, але їх кількість зростає, і заводчики працюють над тим, щоб організації племінних кішок визнали породу.

Австралія

Плямисто-димчаста

Особистість

Відомо, що австралійські димчасті кішки дуже лагідні, щасливо живуть разом із людьми або іншими домашніми улюбленцями та легко стають справжніми членами сім'ї.

Здоров'я

Про спадкові проблеми котів австралійської димчастої породи відомостей немає.

Харчування

Будь-яка кішка має власні унікальні уподобання щодо їжі, у кожної є певні улюблені продукти й ті, що їй не подобаються. Коти — м'ясоїдні, і кожному з них потрібно отримувати з їжі набір із 41 визначеної поживної речовини. Співвідношення цих поживних речовин відрізняється залежно від віку, способу життя й загального стану здоров'я. Тому не дивно, що енергійному кошеняті потрібен інший баланс речовин у раціоні, ніж менш активному дорослому коту. Слід також пам'ятати: щоб підтримувати ідеальну фізичну форму кішки, їй необхідно давати належну кількість їжі, визначену згідно з рекомендаціями щодо годування. Також слід враховувати особисті смаки тварини щодо складу сухого чи вологого корму.

Грумінг

Шерсть австралійської димчастої кішки коротка, і за нею легко доглядати. Як і всі кішки, ця порода потребує регулярних вакцинацій, боротьби з паразитами й щорічних оглядів ветеринара.

Найкращі породи кішок для дітей

Хоча ця порода не є широко визнаною як одна з найкращих порід для дітей, усі кішки є різними, і за умови належного освоєння вона зможе жити з дітьми.

Cat

Ця порода кішок вам підходить?

Усі кішки мають власні, унікальні риси характеру, але є певні інстинкти й особливості поведінки, з якими вони народжуються. Спробуйте наш Інструмент для підбору породи і дізнайтеся, яка порода кішок найкраще підходить вашим уподобанням і способу життя. Якщо у вас і вашої кішки схожі вподобання, ви швидше за все щасливо житимете разом

На що слід зважати далі

Прийняття

Взяти кішку з притулку і дати їй другий шанс у житті — це вчинок, що принесе надзвичайне моральне задоволення. Дуже багато кішок чекають на дім, де їх любитимуть. Кожна кішка має свою історію і багато з них втратили свій перший дім не зі своєї вини. Вони залюбки стануть частиною вашої сім'ї. Надійні центри дуже ретельно слідкують за тим, щоб правильно підібрати відповідну кішку для людини. Працівники з радістю допоможуть вам порадою і дадуть відповіді на будь-які ваші запитання.

Пошук правильного заводчика

Якщо ваше серце лежить до породистої кішки, найкращим рішенням буде знайти авторитетного заводчика. Головна перевага покупки породистого кошеняти або кішки полягає в тому, що ви досить добре знатимете, як вони будуть виглядати і які риси, ймовірно, матимуть.Зверніться до ветеринара, щоб дізнатися про інфекційні захворювання, генетичні схильності і про догляд, який потрібен котам. Так ви в повній мірі підготуєтеся, щоб з радістю привітати кота у своєму домі.

Привітайте кота у своєму домі

Коли ви знаєте, що ваше нове кошеня або доросла кішка з дня на день з'явиться у вашому домі, звичайно, ви будете хвилюватися. В останні дні перед появою тварини буде багато справ [https://www.purina.co.uk/cats/getting-a-new-cat/welcoming-your-new-cat/welcoming-your-cat-home], які потрібно зробити.