Азійська

Asian

Азійські кішки мають довге, доволі мускулисте тіло середнього розміру та хвіст, що звужується і закінчується заокругленим кінчиком. Азійські кішки значно менші за розміром і більш граційні за котів цієї породи. Голова клиноподібної форми, трохи заокруглена; вуха середнього розміру, широко посаджені; очі великі зі сріблястим обідком. Шерсть, що може нагадувати мокрий шовк, коротка і тонка, щільно прилягає до тіла. Кішки цієї групи відрізняються розмаїттям забарвлення та малюнків на хутрі.

  • Я б хотів мати дотепного кота, який полюбляє грати.
  • Соціального й залежного.
  • Не дуже галаслива кішка
  • Я б хотів струнку й елегантну породу.
  • Потребує грумінгу раз на тиждень
  • Негіпоалергенна порода
  • Моя кішка матиме обмежений доступ надвір
  • Може знадобитися деякий період освоєння, перш ніж жити з дітьми

Походження

Азійські кішки схожі на бурманських, але їхня шерсть не має такого забарвлення, яке зустрічається у представників бурманської породи. Бомбейська кішка, бурмила та тіффані також відносяться до цієї групи. Ця молода порода швидко розвивається, а її популярність зростає. Азійська порода включає бомбейську, бурмилу та тіффані, які описані окремо

Велика Британія

Особистість

За темпераментом кішки азійської породи дуже схожі на бурманських: вони надзвичайно доброзичливі та люблячі — але трохи менше галасливі, ніж бурманські. Азійські кішки люблять увагу і хочуть бути справжнім членом сім'ї. Вони можуть бути досить вимогливими і здатні переслідувати свого господаря, щоб отримати увагу. Азійські кішки дуже розумні й часто з легкістю вирішують такі проблеми, як-то необхідність відкрити двері. Вони вміють відчувати настрій господаря, що робить їх чудовими друзями.

Здоров'я

У ветеринарній літературі не вказуються жодні конкретні умови щодо утримання азійських кішок. Проте існує тенденція застосовувати для цієї групи умови, що зазвичай пов'язують з бурманськими кішками. Деякі різновиди бурманських кішок більше інших порід схильні до захворювання на цукровий діабет.

Харчування

Будь-яка кішка має власні унікальні уподобання щодо їжі, у кожної є певні улюблені продукти й ті, що їй не подобаються.  Коти — м'ясоїдні, і кожному з них потрібно отримувати з їжі набір із 41 визначеної поживної речовини. Співвідношення цих поживних речовин відрізняється залежно від віку, способу життя й загального стану здоров'я. Тому не дивно, що енергійному кошеняті потрібен інший баланс речовин у раціоні, ніж менш активному дорослому коту. Слід також пам'ятати: щоб підтримувати ідеальну фізичну форму кішки, їй необхідно давати правильну кількість їжі, встановлену рекомендаціями з годування. Також слід враховувати особисті смаки тварини щодо складу сухого чи вологого корму.

Грумінг

Коротка, щільна шерсть азійської короткошерстої кішки не потребує частого грумінгу, але ці тварини цінують, коли їм таким чином виявляють увагу. Як і всі кішки, азійські кішки потребують захисту від хвороб з допомогою вакцинації і регулярної боротьби з паразитами, а також щорічних оглядів у ветеринара.

Найкращі породи кішок для дітей

Хоча ця порода не є широко визнаною як одна з найкращих порід для дітей, усі кішки є різними, і за умови належного освоєння вона зможе жити з дітьми.

Cat

Ця порода кішок вам підходить?

Усі кішки мають власні, унікальні риси характеру, але є певні інстинкти й особливості поведінки, з якими вони народжуються. Спробуйте наш Інструмент для підбору породи і дізнайтеся, яка порода кішок найкраще підходить вашим уподобанням і способу життя. Якщо у вас і вашої кішки схожі вподобання, ви швидше за все щасливо житимете разом

На що слід зважати далі

Прийняття

Взяти кішку з притулку і дати їй другий шанс у житті — це вчинок, що принесе надзвичайне моральне задоволення. Дуже багато кішок чекають на дім, де їх любитимуть. Кожна кішка має свою історію і багато з них втратили свій перший дім не зі своєї вини. Вони залюбки стануть частиною вашої сім'ї. Надійні центри дуже ретельно слідкують за тим, щоб правильно підібрати відповідну кішку для людини. Працівники з радістю допоможуть вам порадою і дадуть відповіді на будь-які ваші запитання.

Пошук правильного заводчика

Якщо ваше серце лежить до породистої кішки, найкращим рішенням буде знайти авторитетного заводчика. Головна перевага покупки породистого кошеняти або кішки полягає в тому, що ви досить добре знатимете, як вони будуть виглядати і які риси, ймовірно, матимуть.Зверніться до ветеринара, щоб дізнатися про інфекційні захворювання, генетичні схильності і про догляд, який потрібен котам. Так ви в повній мірі підготуєтеся, щоб з радістю привітати кота у своєму домі.

Привітайте кота у своєму домі

Коли ви знаєте, що ваше нове кошеня або доросла кішка з дня на день з'явиться у вашому домі, звичайно, ви будете хвилюватися. В останні дні перед появою тварини буде багато справ [https://www.purina.co.uk/cats/getting-a-new-cat/welcoming-your-new-cat/welcoming-your-cat-home], які потрібно зробити.