GOURMETTMGold

GOURMET™ Gold. "Подвійне задоволення". З кроликом та печінкою


Повна назва продукту: GOURMET™ Gold (ГУРМЕ ГОЛД). «Подвійне задоволення». З кроликом та печінкою. Шматочки у підливці. Консервований порційний повнораціонний корм для дорослих котів. Ваш кіт цінує різноманітність у стравах, а Ви завжди у пошуку рецептур, що задовольнять його вишуканий смак. Саме тому GOURMET™ Gold створив "Подвійне задоволення" - рецепт, який здатен щодня приводити в захват найвибагливіших гурманів. Ідеальне поєднання двох неповторних текстур у вишуканому рецепті не залишать Вашого улюбленця байдужим. "Подвійне задоволення" від GOURMET™ Gold - подвійна насолода для Вашого котика! Всі рецепти GOURMET™ Gold не містять доданих штучних ароматизаторів.

Всі рецепти GOURMET™ Gold доступні у форматі 85г, що допомагає зберігати надзвичайний смак кожного рецепту.
М'ясо та субпродукти тваринного походження (з яких кролика 4%, печінки 4%), екстракти рослинного протеїну, зернові, риба та продукти переробки риби, амінокислота гліцин, мінеральні речовини, цукри, загущувачі (гуарова та ксантанова камеді), барвники (титану двоокис та цукровий колер), вітаміни.
Волога: 81.5%; протеїн: 10.0%; жир: 3.0%; сира зола 2.0%; сира клітковина: 0.1%. Енергетична цінність (калорійність): 72 kcal (ккал)/100 g (г).
Поживні кормові добавки: IU/kg(МО/кг): вітамін А: 635; вітамін D3: 95; mg/kg(мг/кг): залізо: 7.3; йод: 0.18; мідь: 0.64; манган: 1.4; цинк: 13.2.
Дорослому коту середньої ваги (4 kg/кг) рекомендовано давати 4 банки на день, щонайменше за 2 прийоми їжі. Середня добова норма розрахована для помірно активних котів за нормальної температури оточуючого середовища. Добова норма може змінюватись в залежності від індивідуальних потреб кота та має бути пристосована таким чином, щоб зберегти його струнку статуру. Подавати корм кімнатної температури. Свіжа чиста питна вода повинна бути доступною тварині у будь-який час.