Поради щодо ігор
Поради щодо ігор

Поради щодо ігор

З кожним грайливим стрибком та помахом хвоста кошеня випромінює благополуччя. Гра не лише дозволяє весело провести час разом і посилили ваш зв'язок із кошеням, але й значно покращити координацію рухів вашого улюбленця.

Благополуччя

Підготовка шляху з перешкодами – чудовий спосіб підтримувати здоров'я та життєрадісність вашого кота. Поступово навчайте кота долати перешкоди, перш перш ніж випустити його на чистий простір. Навчання вашого кота кожному кроку може зайняти деякий час, однак запасіться терпінням і пам'ятайте, що час, проведений разом, посилить ваш із котом зв'язок.

Ви також можете імпровізувати. Однак переконайтеся, що для вашого улюбленця. Не давайте частування з руки: покладіть гранули на підлозі у місцях, яких кіт буде досягати після подолання кожної перешкоди.

  Предмети, необхідні для початку:

  • Обруч (підійде будь-який предмет у формі кільця, наприклад дитячий хула-хуп)
  • Порожня картонна коробка
  • Котячий тунель (можна придбати в зоомагазині або створити самостійно з ковдр та стільців)
  • Стілець
  • Гранули Friskies®

Крок 1

Першою перешкодою є обруч. Трохи підійміть обруч над підлогою та помістіть кота з одного боку, а гранулу Friskies® – з іншого. Коли кіт подолає першу перешкоду, то отримає свою винагороду!

Крок 2

Створіть бар'єр за допомогою пустої картонної коробки, кота посадіть з одного боку, а нагороду помістіть з іншого. Навчіть кота перестрибувати через перешкоду.

Крок 3

Третьою перешкодою буде котячий тунель. Проведіть кота через тунель за допомогою гранули Friskies®. Обов'язково запропонуйте цю гранулу як нагороду в кінці шляху.

Крок 4

Завершіть урок, запропонувавши коту стрибнути на невелику табуретку або стілець, після чого дайте йому останню у цій грі гранулу Friskies®.

Навчання правильній поведінці

По мірі спілкування з кошеням ви будете помічати, що в нього формується характер та поведінкові моделі з самого раннього віку. Вплив матері та кошенят одного віку разом із спілкуванням з людьми дозволить визначити можливі поведінкові моделі.

Не дозволяйте кошеняті гратися з вашими руками. Інакше ваша рука може перетворитися в об'єкт для гри, що приведе до болючих подряпин, коли кошеня виросте. Замість цього заохочуйте використання іграшок – це стимулюватиме цікавість кошеняти до гри та допоможе йому вирости щасливим і кмітливим. Щоденна гра не тільки скрасить ваш день, але й посилить зв'язок між вами та вашим кошеням.

Зміни у грі

Після завершення п'яти місяців кошенята зазвичай втрачають попередній інтерес до гри. Деякі психологи вважають, що таким чином відмічається завершення періоду навчання кошенят. Однак своєчасне підбадьорення та регулярні забавки дозволяють продовжувати захопливі ігри протягом багатьох років.

Крім щасливих моментів для вас і вашого кошеняти, а також посилення зв'язку між вами, гра також допомагає забезпечити здоров'я та благополуччя кошеняти завдяки розвитку його координації.

Що ще важливіше, кошенят можна навчити виконувати такі трюки, як стояння на задніх лапах. Трохи терпіння, багато похвал та кілька смачних нагород у вигляді гранул Friskies® зроблять шлях до вдосконалення трюків веселим та захоплюючим для вас і вашого улюбленця.

Правильні іграшки

Навіть найпростіші предмети можуть зробити життя більш насиченим та яскравим для вас і вашого кошеняти. Наприклад, м'ячик для настільного тенісу та зім'ятий аркуш паперу можуть забезпечити години веселощів та розваг для вас і вашого кошеняти. Лише не використовуйте надто малі предмети, які кошеня може проковтнути, і зможете грати з кошеням, не турбуючись про безпеку.

Інші підказки щодо ігор із кошеням див. у нашій підбірці ігор.

Кошенята, так само як і дорослі коти, виявляють здорову цікавість до паперових пакетів. Однак завчасно заховайте пластикові пакети, щоб кошенята могли безпечно грати. Жердини для лазання та кігтеточки – це не лише джерело розваг, але й можливість точити кігті, не приводячи меблі у непрезентабельний вигляд.

 • Світ очима кота

  Чи знаєте ви, як ваш кіт бачить світ навколо?

  Пройдіть наш тест

 • Питання та відповіді, а також поради щодо підтримання здоров'я кота

  ​Відповіді на ваші запитання

  Ви знайдете їх тут

 • Перевірка стану здоров'я

  Коротке керівництво з перевірки стану здоров'я кошеняти

  Детальніше