Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.

Гарантія №3 для харчування собак від Friskies

Nutrition
Nutrition Image 1

Ми старанно працюємо, щоб бути впевненими, що корми Friskies® робляться тільки з високоякісних інгредієнтів, які ретельно відібрані нашими надійними постачальниками. Ми постійно перевіряємо наших постачальників, тому ми впевнені, що наша продукція і упаковка відповідають нормам безпеки, якості та відповідального виробництва.

Щоб забезпечити відповідність цим критеріям, ми регулярно перевіряємо наших постачальників та вимагаємо кілька сертифікатів, такі як:

Nutrition Image 2
Nutrition Image 3

HACCP сертифікат (система аналізу ризиків, небезпечних чинників і контролю критичних точок) для виявлення та контролю за всіма небезпечними чинниками, які можуть виникнути в процесі виробництва.

GFSI сертифікат (Глобальна ініціатива з безпечності харчових продуктів) щоб переконатись, що виробники харчових товарів виготовляють безпечну продукцію (ця ж сертифікація використовується для перевірки харчових продуктів для людей).

SMETA аудит (Етичний торговий аудит членів Sedex) оцінює етичну поведінку, таку як трудова діяльність, охорона здоров'я, безпека, екологічна та ділова етика, а також майбутні ініціативи постачальника.

Відкрийте усі Гарантії

Харчування

Дізнатися більше

Експертиза

Дізнатися більше

Зобов’язання 2025

Дізнатися більше