Для Улюбленців

Сприяти пошуку власників для безпритульних тварин

НАША МЕТА

До 2025 року ми працюватимемо з нашими партнерами та організаціями, щоб покращити рівень адопції безпритульних тварин.

90

НАШЕ ЗОБОВ'ЯЗАННЯ

Чому це важливо?

Ми завжди підтримували адопцію домашніх тварин. Пошук домівок для пухнастиків — це те, що справді важливо для нас, саме тому це було частиною наших початкових зобов’язань з 2016 року. Ми побачили, що пандемія Covid-19 та інші кризи загострили проблему зростання безхатніх тварин, особливо в Україні після початку війни. Отже, наше зобов’язання є більш важливим, ніж будь-коли. Ось чому ми продовжуватимемо працювати з нашими місцевими та новими партнерами з адопції, щоб сприяти пошуку сімей для якомога більшої кількості безпритульних тварин.

НАША ТОЧКА ЗОРУ: PURINA, ПАРТНЕРСТВА ТА СПІВПРАЦЯ

Компанія Purina піклується про домашніх улюбленців, і ми переконані, що наявність пухнастого друга вдома несе добро як для окремої людини, так і для суспільства загалом. Звісно, власники домашніх тварин не уявляють свого життя без своїх улюбленців, і більшість із них у всьому світі оточені любов’ю та гарним піклуванням. Проте через економічні та соціальні фактори тисячі собак, котів та інших тварин щороку лишаються покинутими, і їхня кількість тільки зростає.

TBD

Ми усвідомлюємо, що знаходимося в унікальному положенні, і вже беремо участь у ряді програм, що сприяють адопції домашніх тварин через співпрацю та партнерські стосунки. Але ми бажаємо використовувати наш досвід та партнерські програми в ще більшій кількості країн, щоб допомагати тваринам знайти домівки, де на них чекають любов та турбота. По всій Європі ми підтримуємо програми адопції домашніх тварин, щоб допомогти покращити рівень такої адопції. Ми забезпечуємо центри адопції кормом та підтримуємо багато заходів , присвячених процесу адопції, та освітні кампанії стосовно переваг та відповідальності щодо адопції домашніх улюбленців. В Україні Purina вже давно підтримує програму "Ситий старт" в рамкаї якої майбутні власники домашніх улюбленців отримують стартовий набір корму для нового члену їх родини. З початку 2022 року ми переадли на благодійність більше, ніж 500 000 кг корму для безпритульних тварин по всій Україні.

МИ ЗНАЄМО, ЩО ЗВ’ЯЗОК МІЖ ДОМАШНЬОЮ ТВАРИНОЮ ТА ЛЮДИНОЮ МАЄ БАГАТО ПОЗИТИВНИХ МОМЕНТІВ, САМЕ ТОМУ МИ ШУКАЄМО РЕАЛЬНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ЖИТТЯ ДОМАШНІХ ТВАРИН ТА ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЇХ ЛЮБЛЯТЬ.

В ОСНОВІ ДІЙ NESTLÉ - ПРОГРАМА СТВОРЕННЯ СПІЛЬНИХ ЦІННОСТЕЙ (CSV)

Як ми прагнемо покращувати життя домашніх улюбленців та людей, які їх люблять, так наша материнська компанія Nestlé прагне покращувати якість життя та сприяти здоровому майбутньому для окремих людей та сімей, наших громад та планети.

Читайте більше про Nestlé у Суспільстві за посиланням
TBD

НАЯВНІ ПРОГРАМИ

У компанії Purina партнерські відносини є важливою частиною нашого прагнення допомагати домашнім тваринам. Ми можемо побачити ті величезні зміни, яких ми вже досягли завдяки нашим наявним партнерським відносинам з благодійними організаціями та організаціями в усьому регіоні.

Ось деякі з них:

Cats Protection у Великобританії;

ENPA в Італії;

VIVA! в Польщі;

Guau, Las Nieves and та Amigos Del Perro в Іспанії;

Dublin SPCA в Ірландії;

Благодійний фонд Happy Paw в Україні;

ДІЗНАЙСЯ ПРО ЗОБОВ'ЯЗАННЯ PURINA У СУСПІЛЬСТВІ