Вольфшпіц

Keeshond

Порода собак вольфшпіц має характерні для шпіца риси: «лисячу» мордочку, маленькі загострені вуха, густу «стоячу» шерсть і хвіст, який скручується над спиною. Дорослі пси середнього розміру мають зріст приблизно 46 см, а суки — 43 см, і важать вони близько 16–18 кг. Забарвлення шерсті являє собою поєднання чорного й сірого, а м'яке густе підшерстя кремового або світло-сірого кольору.

 • Я доглядав за собаками, але ніколи не був власником
 • Потрібно певна дресирування
 • Enjoys active walks
 • Любить гуляти по годині на день
 • Medium dog
 • Heavy drool
 • Сильна слинотеча
 • Негіпоалергенна порода
 • Дуже галасливий собака
 • Сторожовий пес. Гавкає та попереджає про небезпеку
 • Може знадобитися навчання для проживання з іншими домашніми тваринами
 • Може знадобитися навчання для проживання з дітьми

Походження

Порода собак вольфшпіц, яка тісно пов'язана з померанським шпіцом та іншими шпіцами з північної Європи, була названа на честь Кеєса де Гізелера, лідера партії голландських патріотів XVIII століття. Цей собака, якого утримували звичайні човнярі, також відомий як «голландський баржевий собака», оскільки його використовували для охорони човнів та барж.

Риси характеру

Вольфшпіц завжди пильний, бо від природи це сторожовий собака, який попереджає свою сім'ю про все, що викликає у нього стурбованість. Це доброзичливий, товариський, життєрадісний ласкавий собака; його часто називають «голландцем, що посміхається».

Здоров'я

Вольфшпіц — як правило, здорова порода. Є декілька захворювань, на які може страждати порода; епілепсія та гормональні проблеми (первинний гіперпаратиреоз). Для виявлення цих захворювань є генетичні тести і перед схрещуванням усіх собак треба перевіряти.

Вправи

Вольфшпіцам потрібне повсякденне навантаження протягом години, і цей зайнятий собака також буде насолоджуватися власноруч призначеною собі роллю сторожа, патрулюючи свій будинок і сад. Переконайтесь, що його гавкіт не нервує сусідів, оскільки він може попереджати вас про все, що почує на вулиці!

Харчування

Дієта вашого собаки повинна мати правильний баланс з усіх головних груп поживних речовин і включати постійне забезпечення прісною водою. Крім цього, важливо регулярно оцінювати стан тіла, щоб перевірити, чи залишається ваш собака в ідеальній формі, а також не забувати годувати його принаймні двічі на день згідно з рекомендаціями щодо призначеної для нього їжі.

Грумінг

Подвійна, товста і груба шерсть є рясною, і, щоб підтримувати її в належному стані, потрібно багато часу. Шерсть потрібно розчісувати щіткою щодня, щоб вона не заплутувалась і процедура грумінгу не перетворювалась на велику проблему.

Найкращі породи собак для дітей

Хоча традиційно вважається, що багато собак добре ладять з дітьми, усім собакам і дітям потрібно вчитися тому, як спілкуватися і поважати один одного, щоб їм було безпечно разом. І навіть при такому вмінні собак і малих дітей ніколи не слід залишати разом без нагляду дорослих, які повинні завжди спостерігати за усіма їхніми контактами.

Dog

Чи підходить вам ця порода?

Усі собаки мають власні, унікальні риси характеру, але є певні інстинкти й особливості поведінки, з якими вони народжуються. Спробуйте наш Інструмент для підбору породи і дізнайтеся, яка порода собак найкраще підходить вашим уподобанням і способу життя. Якщо у вас і вашого собаки схожі вподобання, ви швидше за все щасливо житимете разом

На що слід зважати дал

Прийняття

Взяти собаку з притулку або агентства з опіки — це вчинок, що принесе надзвичайне моральне задоволення. Часто це означає дати собакам другий шанс у житті. Дуже багато тварин чекають на люблячу сім'ю, що стане їхнім домом. Надійні центри дуже ретельно слідкують за тим, щоб правильно підібрати відповідну собаку для людини. Працівники дізнаються все, що можуть, про собак, яких вони приймають. Також вони виділять час, щоб добре взнати вас, вашу сім'ю і ваш спосіб життя, перш ніж запропонують будь-якого зі своїх собак. Працівники з радістю допоможуть вам порадою і дадуть відповіді на будь-які ваші запитання, що можуть виникати у вас до і після того, як ви візьмете собаку. Натисніть тут [https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/finding-the-right-dog-for-me/adopting-a-dog], щоб отримати більше інформації.

Пошук правильного заводчика

Якщо ваше серце лежить до породистого цуценяти, найкращим рішенням буде знайти авторитетного заводчика. Зверніться в The Kennel Club [додати посилання] або до секретаря клубу собаківників, який може мати список доступних цуценят або допоможе вам знайти заводчиків у вашій місцевості. Намагайтесь обрати заводчика, який є учасником схеми довірених заводчиків Kennel Club. Відвідуйте собачі виставки, щоб особисто зустрічатися з заводчиками і запитуйте в них про наявність цуценят обраної вами породи.

Привітайте собаку у своєму домі

Незалежно від того, чи принесете додому крихітне цуценя чи візьмете дорослого собаку, це буде надзвичайно захопливий час для всіх. Поки ви чекаєте на прибуття, вам потрібно буде якось відволіктися. Якраз є декілька справ, які вам потрібно буде владнати.  Посилання на https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/welcoming-your-dog/welcoming-your-dog-home