Мініатюрний бультер'єр

Bull Terrier Miniature

Мініатюрний бультер'єр практично копія звичайного бультер'єра у всьому, крім розміру. Дорослі собаки мають зріст менше 35,5 см і важать близько 11–15 кг. Це мускулистий, потужний на вигляд собака, з головою у формі яйця. Коротка шерсть буває різних поєднань, включаючи білий, чорний, тигровий, рудий, палевий, і трикольоровою. Детальніше див. Стандарт породи.

 • Я доглядав за собаками, але ніколи не був власником
 • Потрібно певна дресирування
 • Enjoys active walks
 • Любить гуляти по годині на день
 • Medium dog
 • Мінімальна слинотеча
 • Мінімальна слинотеча
 • Негіпоалергенна порода
 • «Балакучий» і галасливий собака
 • Сторожовий пес. Гавкає та попереджає про небезпеку
 • Може знадобитися навчання для проживання з іншими домашніми тваринами
 • Може знадобитися навчання для проживання з дітьми

Походження

Декілька бультер'єрів були вибірково виведені з початку 1800-х років для отримання породи мініатюрний бультер'єр, яких використовували як щуроловів, а також як компаньйонів. Однак більший «булі» виявився більш популярним, і відсутність інтересу до меншого за розміром собаки на початку ХХ століття призвела до того, що ця порода була вилучена з реєстру порід Кінологічного клубу в 1918 році. На щастя, віддані своїй справі ентузіасти-заводчики продовжували розводити собак цієї породи, і в 1938 році був створений клуб.

Риси характеру

Мініатюрний бультер'єр, відомий своєю прихильністю до людей, веселий і сповнений мужності, хоча може бути впертим, якщо його не мотивувати належним чином. Він менший за свого повнорозмірного родича, але сміливий, енергійний собака цього не знає! Це великий собака в маленькому тілі — і його не лякають великі собаки, якщо він з ними зіткнеться. Рання соціалізація особливо важлива, як і навчання, оскільки він любить тягнути!

Здоров'я

Глухота — найпоширеніша проблема у породи, яка найчастіше зустрічається у білих бультер'єрів. Собак краще обстежувати на глухоту з молодих років. Можуть виникнути спадкові захворювання нирок та серцеві хвороби, а також порівняно часто виникають проблеми зі шкірою.

Вправи

Міні-бультер'єру потрібна приблизно одна година вправ на день, хоча він здатний тренуватися набагато більше.

Харчування

Дієта вашого собаки повинна мати правильний баланс з усіх головних груп поживних речовин і включати постійне забезпечення прісною водою. Крім цього, важливо регулярно оцінювати стан тіла, щоб перевірити, чи залишається ваш собака в ідеальній формі, а також не забувати годувати його принаймні двічі на день згідно з рекомендаціями щодо призначеної для нього їжі.

Грумінг

Коротка лискуча шерсть має грубу текстуру. У зимові місяці може формуватися більш м'яке підшерстя. Догляд за шерстю мінімальний — швидке розчісування щіткою не частіше одного разу на тиждень. Однак, коли шерсть линяє, можливо доведеться збільшити кількість розчісувань до двох-трьох разів на тиждень, щоб прибрати відмерлі волосини і не допустити, щоб вони падали на килим, одяг і меблі!

Найкращі породи собак для дітей

Хоча традиційно вважається, що багато собак добре ладять з дітьми, усім собакам і дітям потрібно вчитися тому, як спілкуватися і поважати один одного, щоб їм було безпечно разом. І навіть при такому вмінні собак і малих дітей ніколи не слід залишати разом без нагляду дорослих, які повинні завжди спостерігати за усіма їхніми контактами.

Dog

Чи підходить вам ця порода?

Усі собаки мають власні, унікальні риси характеру, але є певні інстинкти й особливості поведінки, з якими вони народжуються. Спробуйте наш Інструмент для підбору породи і дізнайтеся, яка порода собак найкраще підходить вашим уподобанням і способу життя. Якщо у вас і вашого собаки схожі вподобання, ви швидше за все щасливо житимете разом

На що слід зважати дал

Прийняття

Взяти собаку з притулку або агентства з опіки — це вчинок, що принесе надзвичайне моральне задоволення. Часто це означає дати собакам другий шанс у житті. Дуже багато тварин чекають на люблячу сім'ю, що стане їхнім домом. Надійні центри дуже ретельно слідкують за тим, щоб правильно підібрати відповідну собаку для людини. Працівники дізнаються все, що можуть, про собак, яких вони приймають. Також вони виділять час, щоб добре взнати вас, вашу сім'ю і ваш спосіб життя, перш ніж запропонують будь-якого зі своїх собак. Працівники з радістю допоможуть вам порадою і дадуть відповіді на будь-які ваші запитання, що можуть виникати у вас до і після того, як ви візьмете собаку. Натисніть тут [https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/finding-the-right-dog-for-me/adopting-a-dog], щоб отримати більше інформації.

Пошук правильного заводчика

Якщо ваше серце лежить до породистого цуценяти, найкращим рішенням буде знайти авторитетного заводчика. Зверніться в The Kennel Club [додати посилання] або до секретаря клубу собаківників, який може мати список доступних цуценят або допоможе вам знайти заводчиків у вашій місцевості. Намагайтесь обрати заводчика, який є учасником схеми довірених заводчиків Kennel Club. Відвідуйте собачі виставки, щоб особисто зустрічатися з заводчиками і запитуйте в них про наявність цуценят обраної вами породи.

Привітайте собаку у своєму домі

Незалежно від того, чи принесете додому крихітне цуценя чи візьмете дорослого собаку, це буде надзвичайно захопливий час для всіх. Поки ви чекаєте на прибуття, вам потрібно буде якось відволіктися. Якраз є декілька справ, які вам потрібно буде владнати.  Посилання на https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/welcoming-your-dog/welcoming-your-dog-home