Австралійський скотар

Australian Cattle Dog
Цей компактний, середнього розміру, мускулистий дорослий собака має зріст 46–51 см (самці) і 43–48 см (суки) і важить від 17 до 23 кг. Шерсть буває блакитного кольору; блакитна з підпалинами; блакитна, чорна з підпалинами; крапчасто-блакитна; руда; руда з підпалинами; або крапчасто-руда. Для отримання детальної інформації див. Стандарт породи.
 • Я власник з величезним досвідом
 • Потрібно додаткового дресирування
 • Enjoys active walks
 • Любить гуляти одна чи дві години щодня
 • Medium dog
 • Мінімальна слинотеча
 • Мінімальна слинотеча
 • Негіпоалергенна порода
 • «Балакучий» і галасливий собака
 • Сторожовий пес. Гавкає, попереджає про небезпеку та фізично захищає
 • Може знадобитися навчання для проживання з іншими домашніми тваринами
 • Може знадобитися навчання для проживання з дітьми

Походження

Собаки коллі супроводжували англійських скотарів до Австралії у 1800-х роках. Але для суворих умов і важкої худоби був потрібен більш витривалий собака, тому протягом 60 років схрещували різних собак зі специфічними властивостями, включаючи динго, різних коллі та вівчарок, келпі, далматинця та бультер'єра. Нарешті до кінця XIX століття вивели собаку, який міг пасти худобу (кусаючи її за п'ятки), працювати з людьми, проявляти власну ініціативу та витримувати всі погодні умови — чи то сильний дощ, чи то холод, чи то спека.

Риси характеру

Австралійський хілер із застереженням ставиться до незнайомців і має сильні охоронні інстинкти, тому для нього особливо важлива рання соціалізація. Є доцільною зміна прикусу в ранньому віці, оскільки при сильному збудженні деякі представники породи можуть злегка кусати людей. Відданий своїй родині, тим не менш, він може створювати проблеми і не є ідеальною породою для тих, хто вперше заводить собаку. Йому потрібен більш досвідчений власник.

Здоров'я

Австралійський хілер — як правило, надзвичайно міцна порода з невеликою кількістю проблем зі здоров'ям. Як і багато інших порід, іноді можуть виникати спадкові розлади очей та дисплазія кульшового суглоба (стан, який може призвести до проблем з рухливістю). Тому перед розведенням слід обстежувати очі та стегна.

Вправи

Австралійському скотару потрібно близько двох годин фізичних вправ на день, включаючи розумову стимуляцію, хоча він із радістю виконає і більше вправ, адже він дуже витривалий. Але знайте, що він дуже рухливий і може стрибати досить високо — це дозволяє йому красти їжу з прилавків або перестрибувати високі огорожі. Не дозволяйте йому нудьгувати, інакше він вигадає власні розваги!

Харчування

Дієта вашого собаки повинна мати правильний баланс з усіх головних груп поживних речовин і включати постійне забезпечення прісною водою. Важливо регулярно оцінювати стан тіла, щоб перевірити, чи залишається ваш собака в ідеальній формі, а також не забувати годувати його принаймні двічі на день та згідно з рекомендаціями щодо призначеної для нього їжі.

Грумінг

Пряма подвійна шерсть вимагає небагато догляду — розчісування одного разу на тиждень достатньо. Верхня шерсть є жорсткою і прямою; підшерстя коротке і щільне. Шерсть у цієї породи має довжину від 2,5 до 4 см. На голові коротка, на животі і між лапами довша.

Найкращі породи собак для дітей

Хоча традиційно вважається, що багато собак добре ладять з дітьми, усім собакам і дітям потрібно вчитися тому, як спілкуватися і поважати один одного, щоб їм було безпечно разом. І навіть при такому вмінні собак і малих дітей ніколи не слід залишати разом без нагляду дорослих, які повинні завжди спостерігати за усіма їхніми контактами.

Dog

Чи підходить вам ця порода?

Усі собаки мають власні, унікальні риси характеру, але є певні інстинкти й особливості поведінки, з якими вони народжуються. Спробуйте наш Інструмент для підбору породи і дізнайтеся, яка порода собак найкраще підходить вашим уподобанням і способу життя. Якщо у вас і вашого собаки схожі вподобання, ви швидше за все щасливо житимете разом

На що слід зважати дал

Прийняття

Взяти собаку з притулку або агентства з опіки — це вчинок, що принесе надзвичайне моральне задоволення. Часто це означає дати собакам другий шанс у житті. Дуже багато тварин чекають на люблячу сім'ю, що стане їхнім домом. Надійні центри дуже ретельно слідкують за тим, щоб правильно підібрати відповідну собаку для людини. Працівники дізнаються все, що можуть, про собак, яких вони приймають. Також вони виділять час, щоб добре взнати вас, вашу сім'ю і ваш спосіб життя, перш ніж запропонують будь-якого зі своїх собак. Працівники з радістю допоможуть вам порадою і дадуть відповіді на будь-які ваші запитання, що можуть виникати у вас до і після того, як ви візьмете собаку. Натисніть тут [https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/finding-the-right-dog-for-me/adopting-a-dog], щоб отримати більше інформації.

Пошук правильного заводчика

Якщо ваше серце лежить до породистого цуценяти, найкращим рішенням буде знайти авторитетного заводчика. Зверніться в The Kennel Club [додати посилання] або до секретаря клубу собаківників, який може мати список доступних цуценят або допоможе вам знайти заводчиків у вашій місцевості. Намагайтесь обрати заводчика, який є учасником схеми довірених заводчиків Kennel Club. Відвідуйте собачі виставки, щоб особисто зустрічатися з заводчиками і запитуйте в них про наявність цуценят обраної вами породи.

Привітайте собаку у своєму домі

Незалежно від того, чи принесете додому крихітне цуценя чи візьмете дорослого собаку, це буде надзвичайно захопливий час для всіх. Поки ви чекаєте на прибуття, вам потрібно буде якось відволіктися. Якраз є декілька справ, які вам потрібно буде владнати.  Посилання на https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/welcoming-your-dog/welcoming-your-dog-home