Purina Dog Chow Small Breed Adult Chicken Dog Chow®

Dog Chow® (Дог Чау). З куркою. Сухий повнораціонний корм для дорослих собак дрібних порід

Dog Chow® (Дог Чау). З куркою. Сухий повнораціонний корм для дорослих собак дрібних порід. Виготовлений з використанням відібраних натуральних інгредієнтів та містить необхідні вітаміни і мінеральні речовини, що сприяють здоров'ю кісток.
Бути активним та завжди готовим досліджувати навколишній світ - ось, що означає бути справжнім собакою для собак малих порід. Саме через це вони потребують харчування, яке буде правильно підживлювати їх природну жагу до життя. Тому спеціалісти компанії Purina® розробили корм Dog Chow® (Дог Чау) для собак малих порід, що містить необхідні вітаміни та мінеральні речовини для підтримки росту та здоров'я кісток. До складу корму також входять відібрані натуральні інгредієнти та природні пребіотики для підтримки здоров'я системи травлення, що допомагає Вашому маленькому собаці щодня насолоджуватися життям, сповненим пригод. Раціон Dog Chow® (Дог Чау) створено без додавання штучних барвників, ароматизаторів та консервантів.
Tailored Nutrition

ХАРЧУВАННЯ, НАТХНЕННЕ ПРИРОДОЮ

Повнораціонний корм для собак дрібних порід, виготовлений із використанням відібраних натуральних інгредієнтів, без додавання штучних барвників, ароматизаторів та консервантів.
Naturium

ЗДОРОВЕ ТРАВЛЕННЯ

завдяки комплексу "NaturiumTM", спеціальному поєднанню волокон з природних джерел і природних пребіотиків. Подвійні форма і розмір гранул для уповільнення розгризання
heart

ЗДОРОВЯ СЕРЦЯ

Незамінні амінокислоти для підтримки функціонування життєво важливих органів.
ЗДОРОВА ШКІРА ТА БЛИСКУЧА ШЕРСТЬ

ЗДОРОВА ШКІРА ТА БЛИСКУЧА ШЕРСТЬ

Містить вітаміни, цинк і омега 3 та 6 жирні кислоти, які допомагають підтримувати шкіру здоровою, а шерсть блискучою
ЗДОРОВІ ЗУБИ І КІСТКИ

ЗДОРОВІ ЗУБИ І КІСТКИ

З необхідними вітамінами і мінеральними речовинами, що допомагають росту кісток та зубів.

Склад:

зернові (46% цільнозернові♥), м`ясо та субпродукти тваринного походження ((16%)*), екстракти рослинного протеїну, жир тваринний, продукти переробки овочів, овочі♥ (1.1 % сушеного кореня цикорію, 0.07 % сушеної моркви, 0.07 % сушеного шпинату), вітаміни та мінеральні речовини, антиоксиданти: Е320, Е321, Е310.
еквівалентно 32% регідратованого м′яса та субпродуктів тваринного походження, мінімум 4% курки.
♥Натуральні інгредієнти

Вітаміни:

IU/kg(МО/кг):

вітамін А: 24150; вітамін D3: 1400; Вітамін E: 115;


Мінеральні речовини: mg/kg(мг/кг):

сульфат заліза: 305; йодат кальцію: 3.8; сульфат міді: 43; сульфат марганцю: 23; сульфат цинку: 405; селеніт натрію: 0.53

Типовий аналіз:

протеїн: 27%, жир: 13%, волога: 8,5%, сира зола: 8%, сира клітковина: 3.0%, Омега-6 жирні кислоти: 2.2%,Омега-3 жирні кислоти: 0.14%. Ен. Цінність (калорійність): 365 kcal (ккал)/ 100 g (г).

Рекомендаціїї щодо годування (у грамах на добу):

див. таблицю на пакуванні: 1й стовпчик "Вага тварини (kg/кг)", 2й стовпчик "Добова норма годування при звичайній активності тварини", 3й стовпчик "Добова норма годування при підвищеній активності тварини". Ці норми носять рекомендований характер. Регулюйте кількість корму в залежності від рівня активності Вашого собаки, його фізичного стану та індивідуальних потреб. Включайте корм DOG CHOW® до раціону тварини поступово протягом 7 днів.

Очікувана вага дорослої тварини (kg/кг) Добова норма годування при звичайній активності тварини Добова норма годування при підвищеній активності тварини
25 Kg 340 385
30 Kg 380 435
35 Kg 425 485
40 Kg 465 530
45 Kg 500 575
50 Kg 540 615
55 Kg 575 655
60 Kg 610 695
65 Kg 640 735
70 Kg 675 770

Як ми знаємо, собаки живуть більш щасливим та здоровим життям, коли вони можуть поводитися природно, жити на повну, досліджувати навколишній світ та гратися, тобто поводити себе як поводять справжні собаки (#realdogs). Щоб допомогти вам дізнатися все про справжній характер вашого собаки, ми створили шість надихаючих прикладів справжніх собак (#realdogs) та описали, що змушує їх виляти хвостами. #RealDogs

dogs

ПЕРШОВІДКРИВАЧ.

Кожна прогулянка для них - це початок нової пригоди: щось викопати, розкрити, куди-небудь залізти і, в кінці-кінців, завершити розвагу купанням!