Ласощі та десерти для кішок

Годування вашого кота смачними ласощами - це прекрасний спосіб продемонструвати йому свою безмежну любов і турботу. Однак пам'ятайте, що в цій справі важливо не перестаратися! Переконайтеся, що ваш улюбленець правильно харчується, отримуючи всі необхідні йому вітаміни і мікроелементи.
Ласощі та десерти для кішок
Ласощі та десерти для кішок
Ласощі та десерти для кішок

Коти і молоко

Ласощі та десерти для кішок

Вважається, що коти просто обожнюють молоко і всі молочні продукти. Майте на увазі, що це міф, до того ж травна система пухнастих улюбленців не призначена для ефективного перетравлення лактози (різновид натурального цукру, що міститься в молочних продуктах). Ось чому при годуванні котів коров'ячим молоком у них цілком може розвинутися діарея.

У той же час існує особливий тип молока, розроблений спеціально для котів. Він має низький вміст лактози і гарантовано дозволить уникнути вашому улюбленцю проблем з травною системою. Однак слід пам'ятати, що подібне молоко досить калорійне, і це необхідно враховувати при годуванні вашого пухнастого друга. І, звичайно ж, майте на увазі, що молоко ні в якому разі не можна розглядати в якості рівноцінної заміни свіжої питної води, повністю виключаючи останню з раціону вашого улюбленця!

Ласощі для котів

TРізні ласощі і закуски можна давати котам в якості похвали або заохочення - повірте, це стане відмінним проявом вашої любові і турботи! При цьому головне - обрати саме ті ласощі, які мають збалансований склад і ідеально підходять вашому улюбленцю, а також не забути скоротити щоденний основний раціон кота на відповідну кількість калорій. Ласощі та закуски можна давати ікошенятам, але часто робити це не рекомендується. Подбайте, щоб ваш улюбленець завжди мав доступ не тільки до свого звичайного повсякденного корму і ласощів, а й до свіжої питної води. Якщо ваш пухнастий друг з тих чи інших медичних показань дотримується дієти, в якості закуски і заохочення йому можна давати подушечки сухого корму, тим більше, що в подібній ситуації споживання повноцінних висококалорійних ласощів йому, швидше за все, заборонено. І, звичайно ж, майте на увазі, що в разі виникнення у вас будь-яких сумнівів або питань, що стосуються повсякденного раціону, краще всього проконсультуватися з ветеринарним лікарем

Ласощі та десерти для кішок
Ласощі та десерти для кішок