Бурмила

Burmilla

Кішка породи бурмила має середню статуру, схожу на бурманську кішку, з кремезним м'язистим тілом та сильною прямою спиною. Самки набагато менші та стрункіші за самців. Голова трохи заокруглена, з мордою клиноподібної форми та широко посадженими вухами. Їхні виразні очі можуть бути будь-якого кольору, від золотого до зеленого. Хутро коротке і щільно прилягає, має блідий підшерсток і більш темні кінчики волосинок по всьому тілу, а на чолі чітко виділяється буква M.

  • Грайливий і допитливий кіт
  • Соціального й залежного.
  • Не дуже галаслива кішка
  • Я б хотів кішку середньої статури.
  • Потребує грумінгу раз на тиждень
  • Негіпоалергенна порода
  • Моя кішка матиме обмежений доступ надвір
  • Може знадобитися деякий період освоєння, перш ніж жити з дітьми

Походження

Бурмила — це короткошерстий учасник азійської групи котячих порід. Порода з'явилася в 1981 році у результаті випадкового схрещення кота породи шиншила та лілової бурмильської кішки. Кошенята виглядали та поводились як бурманські коти, але мали неповторне сріблясте забарвлення й темніші кінчики на волосинках шерсті, як у породи кішок шиншила. Цікавість до кошенят була настільки великою, що цю пару схрестили вдруге, утворивши нову породу.

Велика Британія

Особистість

Коти породи бурмила не такі невгамовні, як бурманці, але й не такі спокійні, як представники породи шиншила. Бурмила любить увагу і стає справжнім членом сім'ї, але може бути дуже вимогливою і переслідувати власника по всій домівці. Як і більшість азійських кішок, бурмили дуже розумні й часто з легкістю вирішують такі проблеми, як, наприклад, відкриття дверей.

Здоров'я

У ветеринарній літературі не вказуються жодні конкретні умови щодо утримання азійських кішок. Проте існує тенденція застосовувати для цієї групи умови, що зазвичай пов'язують із бурманськими кішками. Деякі різновиди кішок цієї породи більше інших порід схильні до захворювання на цукровий діабет.

Харчування

Будь-яка кішка має власні унікальні уподобання щодо їжі, у кожної є певні улюблені продукти й ті, що їй не подобаються.  Коти — м'ясоїдні, і кожному з них потрібно отримувати з їжі набір із 41 визначеної поживної речовини. Співвідношення цих поживних речовин відрізняється залежно від віку, способу життя й загального стану здоров'я. Тому не дивно, що енергійному кошеняті потрібен інший баланс речовин у раціоні, ніж менш активному дорослому коту. Слід також пам'ятати: щоб підтримувати ідеальну фізичну форму кішки, їй необхідно давати належну кількість їжі, визначену згідно з рекомендаціями щодо годування. Також слід враховувати особисті смаки тварини щодо складу сухого чи вологого корму.

Грумінг

Коротка, щільна шерсть кішки бурмила не потребує частого грумінгу, але вони цінують, коли їм таким чином виявляють увагу. Як і для всіх кішок, рекомендуються регулярна вакцинація і боротьба з паразитами.

Найкращі породи кішок для дітей

Хоча ця порода не є широко визнаною як одна з найкращих порід для дітей, усі кішки є різними, і за умови належного освоєння вона зможе жити з дітьми.

Cat

Ця порода кішок вам підходить?

Усі кішки мають власні, унікальні риси характеру, але є певні інстинкти й особливості поведінки, з якими вони народжуються. Спробуйте наш Інструмент для підбору породи і дізнайтеся, яка порода кішок найкраще підходить вашим уподобанням і способу життя. Якщо у вас і вашої кішки схожі вподобання, ви швидше за все щасливо житимете разом

На що слід зважати далі

Прийняття

Взяти кішку з притулку і дати їй другий шанс у житті — це вчинок, що принесе надзвичайне моральне задоволення. Дуже багато кішок чекають на дім, де їх любитимуть. Кожна кішка має свою історію і багато з них втратили свій перший дім не зі своєї вини. Вони залюбки стануть частиною вашої сім'ї. Надійні центри дуже ретельно слідкують за тим, щоб правильно підібрати відповідну кішку для людини. Працівники з радістю допоможуть вам порадою і дадуть відповіді на будь-які ваші запитання.

Пошук правильного заводчика

Якщо ваше серце лежить до породистої кішки, найкращим рішенням буде знайти авторитетного заводчика. Головна перевага покупки породистого кошеняти або кішки полягає в тому, що ви досить добре знатимете, як вони будуть виглядати і які риси, ймовірно, матимуть.Зверніться до ветеринара, щоб дізнатися про інфекційні захворювання, генетичні схильності і про догляд, який потрібен котам. Так ви в повній мірі підготуєтеся, щоб з радістю привітати кота у своєму домі.

Привітайте кота у своєму домі

Коли ви знаєте, що ваше нове кошеня або доросла кішка з дня на день з'явиться у вашому домі, звичайно, ви будете хвилюватися. В останні дні перед появою тварини буде багато справ [https://www.purina.co.uk/cats/getting-a-new-cat/welcoming-your-new-cat/welcoming-your-cat-home], які потрібно зробити.