Американська жорсткошерста

American Wirehair

Назва породи американська жорсткошерста (дротошерста) говорить сама за себе. Американські жорсткошерсті коти мають великий розмір і жорстке, кучеряве, схоже на дріт хутро — кожна волосинка, коротка чи середньої довжини, є тонкою й закрученою або загнутою гачком. Вуса в них також часто звивисті. Наскільки завиватиметься шерсть, буде зрозуміло лише тоді, коли кішка подорослішає. Кошенята американської жорсткошерстої можуть мати кучеряве хутро, а під час їхнього зростання воно стане просто трохи хвилястим, а не загнутим у різні боки. І навпаки. Тварини можуть мати будь-яке забарвлення, будь-які плями чи відмітини.

  • Я б хотів мати спокійного кота.
  • Соціального й залежного.
  • Мовчазний кіт
  • Мені подобаються більш масивні породи.
  • Потребує грумінгу раз на тиждень
  • Негіпоалергенна порода
  • Моя кішка матиме обмежений доступ надвір
  • Може знадобитися деякий період освоєння, перш ніж жити з дітьми

Походження

Американська жорсткошерста порода з'явилась у результаті випадкової мутації. У приплоді кішки на фермі штату Нью-Йорк у 1966 році серед кошенят зі звичайним хутром народилось одне з жорсткою, як дріт, шерстю. Його назвали Адам. Усі коти американської жорсткошерстої породи походять від Адама. Американські жорсткошерсті кішки популярні у США та Канаді. Але про них мало хто знає в інших частинах світу, а у Великій Британії ця порода не вважається виставковою.

Америка

Особистість

Американська жорсткошерста кішка доброзичлива та врівноважена. Вона спокійна, ласкава, ніжна і грайлива; їй подобається гратися з іграшками та зі своїм господарем. Кішки цієї породи не дуже багато «розмовляють».

Здоров'я

Американські заводчики стверджують, що американська жорсткошерста — міцна порода, і проблем зі здоров'ям у неї небагато. Цю інформацію щодо популяції у Великій Британії неможливо підтвердити через нестачу статистичних даних.

Харчування

Будь-яка кішка має власні унікальні уподобання щодо їжі, у кожної є певні улюблені продукти й ті, що їй не подобаються.  Коти — м'ясоїдні, і кожному з них потрібно отримувати з їжі набір із 41 визначеної поживної речовини. Співвідношення цих поживних речовин відрізняється залежно від віку, способу життя й загального стану здоров'я. Тому не дивно, що енергійному кошеняті потрібен інший баланс речовин у раціоні, ніж менш активному дорослому коту. Слід також пам'ятати: щоб підтримувати ідеальну фізичну форму кішки, їй необхідно давати правильну кількість їжі, встановлену рекомендаціями з годування. Також слід враховувати особисті смаки тварини щодо складу сухого чи вологого корму.

Грумінг

Шерсть породи американська жорсткошерста не потребує багато уваги, і грумінг навіть може завдати їй шкоди. Як і всі кішки, ця порода потребує регулярних вакцинацій, боротьби з паразитами й щорічних оглядів ветеринара.

Найкращі породи кішок для дітей

Хоча ця порода не є широко визнаною як одна з найкращих порід для дітей, усі кішки є різними, і за умови належного освоєння вона зможе жити з дітьми.

Cat

Ця порода кішок вам підходить?

Усі кішки мають власні, унікальні риси характеру, але є певні інстинкти й особливості поведінки, з якими вони народжуються. Спробуйте наш Інструмент для підбору породи і дізнайтеся, яка порода кішок найкраще підходить вашим уподобанням і способу життя. Якщо у вас і вашої кішки схожі вподобання, ви швидше за все щасливо житимете разом

На що слід зважати далі

Прийняття

Взяти кішку з притулку і дати їй другий шанс у житті — це вчинок, що принесе надзвичайне моральне задоволення. Дуже багато кішок чекають на дім, де їх любитимуть. Кожна кішка має свою історію і багато з них втратили свій перший дім не зі своєї вини. Вони залюбки стануть частиною вашої сім'ї. Надійні центри дуже ретельно слідкують за тим, щоб правильно підібрати відповідну кішку для людини. Працівники з радістю допоможуть вам порадою і дадуть відповіді на будь-які ваші запитання.

Пошук правильного заводчика

Якщо ваше серце лежить до породистої кішки, найкращим рішенням буде знайти авторитетного заводчика. Головна перевага покупки породистого кошеняти або кішки полягає в тому, що ви досить добре знатимете, як вони будуть виглядати і які риси, ймовірно, матимуть.Зверніться до ветеринара, щоб дізнатися про інфекційні захворювання, генетичні схильності і про догляд, який потрібен котам. Так ви в повній мірі підготуєтеся, щоб з радістю привітати кота у своєму домі.

Привітайте кота у своєму домі

Коли ви знаєте, що ваше нове кошеня або доросла кішка з дня на день з'явиться у вашому домі, звичайно, ви будете хвилюватися. В останні дні перед появою тварини буде багато справ [https://www.purina.co.uk/cats/getting-a-new-cat/welcoming-your-new-cat/welcoming-your-cat-home], які потрібно зробити.