Як я можу упевнитись, що у моєї кішки красиве хутро?

Крім чудового вигляду, красива шерсть кішки є ознакою хорошого здоров'я. Ось деякі з факторів, окрім якості шерсті Вашої кішки
Детальніше

Як вибрати здорове кошеня?

​Отже, Ви вирішили завести кошеня. Гарна новина! Але перш ніж поспішати до притулку, ось декілька порад для того, щоб переконатись, що Ваш улюбленець буде здоровий.
Детальніше

Ваша кішка і зневоднення

Оскільки кішки не дуже добре п'ють рідину у зв'язку з походженням видів котячих, вони піддаються зневодненню. Зневоднення відбувається тоді, коли Ваша кішка втрачає дуже багато води з її тіла разом із електролітами, необхідними для функціонування організму. Зневоднення, хоч і не дуже небезпечне, може викликати серйозні проблеми зі здоров'ям, якщо його не лікувати.
Детальніше

Симптоми захворювань шкіри у котів

Зовнішній стан шкіри Вашої кішки може бути ознакою її внутрішнього здоров'я. Отже, на що ж Вам потрібно звернути увагу і які є вирішення?
Детальніше

Шкіра Вашої кішки

На відміну від нашого 3-разового прийому їжі, кішкам подобається поступово їсти, розділяючи їх прийом їжі на декілька невеликих прийомів.
Детальніше

Які наслідки стерилізації моєї кішки?

Якщо Ви відповідальний власник, тоді стерилізація або видалення яєчників Вашої кішки є важливим аспектом. Давайте зосередимося!
Детальніше

Кишечник, запорука здоров'я вашої кішки

Останні дослідження продемонстрували, що підтримка здорового кишечника відіграє важливу роль у стані нашого здоров'я загалом. І справді, кишечник разом зі шлунком становлять перший внутрішній бар'єр, що захищає організм від хвороботворних мікроорганізмів (таких як віруси або бактерії)
Детальніше

Як забезпечити здоров’я та безпеку вашої кішки взимку

Температура за вікном падає, і наближається зима. Дістаючи свої теплі шерстяні речі з шафи, подумайте, а чи знаєте Ви як подбати про здоров'я та безпеку Вашої кішки взимку.
Детальніше

5 професійних порад для догляду за кишечником вашої кішки

Тут ви знайдете 5 простих, але ефективних порад, що допоможуть зберегти здоров'я кишечника вашої кішки
Детальніше