GOURMETTMGold

GOURMET™ Gold. Паштет. З індичкою


Повна назва продукту: GOURMET™ Gold (ГУРМЕ Голд). Паштет. З індичкою. Консервований порційний повнораціонний корм для дорослих котів.

Ваш кіт цінує різноманітність у стравах, а Ви завжди у пошуку рецептур, що задовольнять його вишуканий смак. Саме тому GOURMET™ Gold створив Паштет - рецепт, що здатен привести у захват навіть справжнього гурмана. Ніжний паштет з індичкою приготований з турботою для того, щоб Ваш улюбленець отримав справжнє задоволення. Паштет від GOURMET™ Gold - задоволення втілене у ніжності!

Всі рецепти GOURMET™ Gold не містять доданих штучних ароматизаторів

Всі рецепти GOURMET™ Gold доступні у форматі 85г, що допомагає зберігати надзвичайний смак кожного рецепту.
М’ясо та субпродукти тваринного походження (з яких індички 4%), мінеральні речовини, амінокислота гліцин, продукти переробки рослинного походження, загущувач (камідь рожкового дерева), цукри, вітаміни, барвник (титану двоокис), консервант (нітрит натрію).
Волога: 77.5; протеїн: 10.5; жир: 7.0; сира зола: 3.2; сира клітковина: 0.05. Енергетична цінність (калорійність): 102 kcal (ккал)/100 g (г).

Поживні кормові добавки: IU/kg(МО/кг): вітамін А: 900; вітамін D3: 140;

mg/kg(мг/кг): залізо: 10.4; йод: 0.26; мідь: 0.90; манган: 2.0; цинк: 18.7.

Дорослому коту середньої ваги (4 kg/кг) рекомендовано давати 3 банки на день, щонайменше за два прийоми їжі. Середня добова норма розрахована для помірно активних котів за нормальної температури оточуючого середовища. Ця норма може змінюватись в залежності від індивідуальних потреб кота та має бути пристосована таким чином, щоб зберегти його струнку статуру. Подавати корм кімнатної температури. Свіжа чиста питна вода повинна бути доступною тварині у будь-який час.