Продукція ТМ Friskies®

Люди хочуть споживати все менше і менше штучних барвників у власній їжі, і вони не бажають їх наявності у їжі своїх домашніх улюбленців. Ми прислухаємося до наших споживачів і реагуємо на їхнє бажання зменшити вміст штучних інгредієнтів, не змінюючи якості та смаку.

Барвники, які використовуються у наших продуктах, завжди були абсолютно безпечними. Ми в першу чергу любимо домашніх тварин, тому безпека та здоров'я домашніх улюбленців є пріоритетом №1 для нас.
Але ми прислухаємося до наших споживачів і відреагували на їхнє бажання отримувати продукти з менш штучними інгредієнтами, не впливаючи на їх якість та смак.

Штучні барвники одержують шляхом хімічного синтезу, але вони не ідентичні речовинам, які існують в природі. Ми замінили штучні барвники, барвниками, ідентичними до тих, які існують в природі і є похідними від рослин і мінералів. За допомогою відповідної технічної обробки (наприклад, нагрівання або екстракції), ці барвники можуть бути використані в кормах для тварин в промисловому масштабі. Наприклад:
E141 (мідний комплекс хлорофіллін) - кольорова речовина, отримана з природнього пігменту, який дає рослинам і водоростям свій зелений колір.
E160b (Аннатто/Біксін/Норбіксін) - пігмент, отриманий з насіння дерева аннато та використовується для додавання їжі жовтого або помаранчевого кольору.

Ми не додаємо навмисно будь-які штучні барвники в рецептуру нашої продукції. Однак, незважаючи на всі наші застережні заходи, в кормі можуть бути сліди штучних барвників. Справа в тому, що фабрики з виробництва цього продукту можуть також виробляти інші товари з штучними барвниками.

Наші вологі корми вже й так не містять доданих штучних барвників, ароматизаторів та консервантів.

Відсутність штучних барвників впливає на вигляд корму, але не змінює смак, засвоюваність та харчові цінності нашої продукції. Friskies® зберігає такий же відмінний смак, який полюбляють коти, так як були проведені тести на дослідження рівня поїдання корму, щоб довести це.